درآمد متخصصین سئو در ایران توسط برتر آموز

درآمد متخصصین سئو در ایران توسط برتر آموز

به گزارش شاپ حقوق یک فرد متخصص سئو در ایران به موارد زیادی بستگی دارد که در این مطلب به صورت کامل به آن پرداخته شده است.


به گزارش شاپ به نقل از مهر، حقوق یک فرد متخصص سئو در ایران ماهانه به صورت میانگین ۱۰ میلیون تومان می باشد. اما این حقوق به موارد زیادی بستگی دارد که در این مطلب به صورت کامل در مورد آن صحبت خواهیم کرد. سئو چیست؟ قبل از هرچیزی اول در مورد سئو و قدرت سئو صحبت نماییم که امکان دارد بسیاری از افراد سوال داشته باشند سئو چیست؟ سئو یعنی به مجموعه ای از کارهایی که بر روی یک سایت یا یک صفحه ای از سایت صورت گیرد تا آن صفحه روی یک کلمه مشخص به صفحه اول گوگل یا لینک یک گوگل برسد را سئو میگویند. محسن حبیبی راد مدیر سایت آموزشی برتر آموز در دوره آموزش سئو همیشه مثالی در مورد سئو میزند که به خوبی قدرت سئو را نشان داده است که بدین صورت است؛ کلمه آموزش زبان انگلیسی ماهانه بیشتر از پنجاه هزار بار در گوگل سرچ می شود، حال فرض کنید یک سایت داشته باشید و روی کلمه آموزش زبان انگلیسی جزو سه نتیجه اول صفحه اول گوگل باشد و یک محصول آموزشی داشته باشید فقط به ارزش ۲۰۰ هزارتومان، حال از این پنجاه هزارنفری که در ماه این کلمه را سرچ می کنند فقط پنج هزارنفر وارد سایت شما شوند و فقط صد نفر از شما این محصول را خریداری کنند شما ماهانه بیست میلیون تومان درآمد خواهید داشت. این بخشی از قدرت سئو و گوگل هست که یکی از مهم ترین بخش های دنیای دیجیتال می باشد و باید به شدت مورد اهمیت مدیران کسب و کارها باشد.
درآمد متخصصین سئو در ایران چقدر است؟ این مورد بستگی به وارد زیادی دارد، مواردی همچون تجربه سئوکار، حوزه کاری که قرار هست فعالیت کند، رزومه سئوکار و موارد دیگر که در نهایت درآمد متخصص سئو در ایران را مشخص می کند. در کمترین حالت متخصص سئو ماهانه بیشتر از ۴ میلیون درآمد دارد که این درآمد می تواند به صورت حقوق ماهانه باشد یا به صورت دریافت پروژه سئو. حال اگر شما رزومه خوبی داشته باشید و با تجربه باشید در این عرصه اساسا درآمد شما بیشتر خواهد بود. متخصصین سئو زیادی در ایران هستند که میانگین ماهانه بیشتر از ۵۰ میلیون تومان و صد میلیون تومان درآمد دارند. روش های درآمدزایی از سئو برای سئو شما می توانید از روش های زیادی کسب درآمد کنید که صورت کلی در ادامه با بعضی از آنها آشنا خواهیم شد؛ دریافت پروژه سئو: در این روش مدیران سایت های دیگر به شما پروژه می دهند یعنی از شما درخواست می کنند که سایت آنهارا روی کلمات مشخص به صفحه اول گوگل برسانید. سئو سایت شخصی: شما در این صورت یک سایت شخصی شخصی برای حوزه کاری خود خواهید داشت، برای مثال سایتی در زمینه آموزش دارید و می توانید روی کلمات هدفمند خود سئو کنید و به صفحه اول گوگل و لینک یک برسید و ورودی زیادی به سمت سایت شما خواهد آمد و می توانید در این صورت فروش بالایی را هم داشته باشید. تلاش کنید در هر حالتی برای خودتان هم یک سایت شخصی هم داشته باشید چون برندینگ شما روی این موارد قابل انجام است. مشاوره سئو: اگر در زمینه سئو مهارت خوبی دارید می توانید به کسب و کارها مشاوره سئو بدهید، یعنی مسیر سئو سایت آنهارا بررسی نمایید و راهکار سئو بدهید. تحلیل گر سئو: یکی از بخش های جالب سئو این می باشد که شما تحلیلگر سئو باشید. یعنی توانایی این را دارید که می توانید سایت های رقبا را تحلیل و بررسی کنید و گزارش کار کامی در اختیار مدیران سایت قرار دهید. افزایش فروش: شاید کمتر به این مورد توجه کرده باشید، اما یک متخصص سئو می تواند فروش یک سایت را بالا ببرد. عموماً به این صورت است که متخصصین سئو در این نوع از قراردادها به صورت درصدی فعالیت می نمایند و در این حالت هرچقدر فروش را بالاتر ببرند درآمد آنها هم بیشتر خواهد شد. منبع: www.bartaramouz.ir
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/03/09
21:15:05
5.0 / 5
1159
تگهای خبر: آموزش , ارز , برند , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
شاپ SHAAP