كلاه برداری جدید برخی آژانس های هواپیمایی

ماجرای عجیب فروش بلیت پروازی كه وجود خارجی نداشت!

ماجرای عجیب فروش بلیت پروازی كه وجود خارجی نداشت!

به گزارش شاپ امروز یکی از مسافران با وجود خرید بلیت پرواز ایران ایر از یکی از آژانس های مسافرتی در راه تهران- همدان با صحنه ای مواجه گردید که عجیب به نظر می رسید؛ او به فرودگاه رفت اما با این مساله رو به رو شد که این شرکت هواپیمایی امروز پروازی به همدان ندارد!


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، به دنبال شکایت این مسافر مساله را از حسین جهانی –مدیر روابط عمومی ایران ایر – جویا شدیم که این گونه به ایسنا توضیح داد: متاسفانه برخی آژانس های مسافرتی، درگاه ها و اپلیکیشن های خرید بلیت هواپیما مبادرت به فروش پروازهایی می کنند که موجود نیست و این مسافر هم با همین مشکل روبرو شده است.
وی اعلام نمود: به دنبال شکایت یکی از مسافران با آژانس هواپیمایی که تخلف کرده بود و بلیتی را فروخته بود که پروازی برای آن وجود نداشت، برخورد کرده و ارتباط کاری مان را قطع کردیم.
جهانی اضافه کرد: این تخلف سبب نارضیاتی مشتریان از شرکتهای هواپیمایی می شود چون که ساعت ها آنها را در شرایطی در فرودگاه ها منتظر می گذارد که اساسا پروازی برای بلیتی که خریداری نموده اند وجود ندارد.
مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) افزود: بعد از اطلاع از این تخلف در جهت حقوق مشتریان ارتباط کاری خویش را به صورت کامل با این آژانس مسافرتی قطع کردیم و در آینده اگر مشابه این تخلف از طرفی آژانس ها رخ دهد به صورت قاطع با آن برخود خواهیم کرد.
جهانی ضمن اشاره به اینکه مردم برای اطمینان بیشتر می توانند در هنگام خرید بلیت هواپیما استعلام آنرا از سایت شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) دریافت نمایند، تصریح کرد: مسافران در صورت برخورد با چنین تخلفاتی حتما مبحث را با دستگاههای نظارتی مانند سازمان هواپیمایی کشوری و ایران ایر در بین بگذارند تا سریعا این مورد در دست اقدام و پیگیری قرار گرفته و با متخلفان برخورد نماییم.1399/10/09
12:28:05
5.0 / 5
1225
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP