لغو محدودیت های پروازهای بین المللی به عربستان از فردا

لغو محدودیت های پروازهای بین المللی به عربستان از فردا

به گزارش شاپ عربستان سعودی بخشی از محدودیت های اعمال شده برای پروازهای بین المللی را از روز سه شنبه ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) لغو می كند.به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، عربستان سعودی با لغو بخشی از محدودیت های مربوط به پروازهای بین المللی، اجازه می دهد شهروندان و ساکنان این کشور که در گروههای استثنایی قرار می گیرند، مسافرت کنند.

این کشور اعلام نمود همه محدودیت های سفرهای هوایی، زمینی و دریایی برای شهروندانش را از اول ژانویه سال ۲۰۲۱ لغو خواهد نمود.

عربستان سعودی در مارس به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، پروازهای بین المللی را معلق کرد.

گروههای استثنایی که اجازه پروازهای بین المللی دارند شامل کارمندان بخش دولتی و نظامی، دیپلماتها و خانواده هایشان، کسانی که برای بخشهای دولتی یا خصوصی در خارج از کشور کار می کنند، بازرگانان، بیمارانی که احتیاج به درمان در خارج از کشور دارند، دانشجویان و موارد مربوط به مسائل انسان دوستانه و تیمهای ورزشی می شود.

شهروندان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس و ساکنان غیرسعودی که مدارک اقامت معتبر دارند یا مسافرانی که روادید ورود دارند، به شرطی از ۱۵ سپتامبر می توانند به عربستان سعودی پرواز کنند که ثابت کنند به کووید ۱۹ مبتلا نیستند.

عربستان سعودی تدابیر سخت گیرانه ای برای محدود کردن شیوع کرونا در مارس وضع کرد که شامل محدودیت تردد ۲۴ ساعته در اغلب شهرهای بزرگ و کوچک بود.

بر اساس گزارش رویترز، عربستان سعودی ۳۲۱ هزار و ۶۵۱ مورد مبتلا شدن به ویروس کرونا و ۴۲۶۸ مورد مرگ گزارش کرده است.

منبع:

1399/06/24
23:10:41
5.0 / 5
1784
تگهای خبر: دانشجو , درمان , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
شاپ SHAAP