بهترین زمان شروع مطالعه برای كسب رتبه های برتر

بهترین زمان شروع مطالعه برای كسب رتبه های برتر

به گزارش شاپ بهره گیری از اساتید متخصص، منابع مطالعاتی معتبر، برنامه ریزی دقیق و آزمون های منظم تمام نیازهای داوطلبان می تواند تمام نیازهای داوطلبان برای كسب رتبه برتر را پوشش داده و به موفقیت منجر شود.به گزارش شاپ به نقل از مهر، یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبان آزمون های مختلف، زمان مناسب برای شروع مطالعه و آمادگی برای آزمون است. این مورد در مورد آزمون تحصیلات تکمیلی نقش پررنگ تری به خود گرفته و به شکلی به مبحث سرنوشت سازی تبدیل گشته است، به صورتی که خیلی از داوطلبان آزمون های سال های گذشته که رتبه های برتر را کسب نموده اند به این نکته اذعان دارند که برنامه مطالعاتی خویش را از تابستان شروع کرده اند. بهره گیری از فرصت تابستان، زمانی که خیلی از داوطلبان تصمیم جدی جهت شرکت در آزمون نگرفته اند و مردد هستند، می تواند مزیت رقابتی و برگ برنده داوطلبانی باشد که برای کسب رتبه های برتر و قبولی در دانشگاه های سراسری مصمم هستند. بهره گیری از اساتید متخصص، منابع مطالعاتی معتبر، برنامه ریزی دقیق و مدون، مشاوره با رتبه های برتر سال های گذشته و آزمون های منظم در کنار شروع مطالعه از تابستان می تواند تمام نیازهای داوطلبان برای کسب رتبه برتر را پوشش داده و در نهایت به موفقیت منجر شود.
در همین راستا مؤسسه آموزش عالی ماهان با توجه به محدودیت های بهداشتی موجود و ضرورت عرضه آموزش آنلاین و از راه دور، با تجربه ۱۲ ساله در حوزه آموزش های مجازی و آنلاین، ساعاتی بعد از برگزاری آزمون ارشد و دکتری ۹۹ فعالیتهای حرفه ای خویش را جهت همراهی داوطلبان آزمون دکتری و ارشد ۱۴۰۰ شروع کرده و برای پیشگیری از اتلاف وقت برنامه های خویش را جهت برگزاری ترم تابستان که شامل جزوات آموزشی با تطبیق بیشتر از ۹۰ درصدی با سوالات آزمون و منابع مطالعاتی موثق، کلاس آنلاین، پنل های مشاوره فردی و تخصصی با اساتید و رتبه های برتر و آزمون های آزمایشی می باشد عرضه کرده است.
داوطلبان گرامی برای کسب آگاهی بیشتر و همینطور مشاهده نمونه کلاس های آنلاین به سایت مؤسسه ماهان به آدرس www.mahan.ac.ir رجوع فرمائید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/05/23
11:57:08
5.0 / 5
2063
تگهای خبر: آزمون , آموزش , برند , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
شاپ SHAAP