سپرده های بانک ملت از مرز 900 هزار میلیارد تومان عبور کرد

سپرده های بانک ملت از مرز 900 هزار میلیارد تومان عبور کرد

شاپ: مانده سپرده های سرمایه گذاری بانک ملت از مرز 900 هزار میلیارد تومان عبور کرد و به بالای 903 هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.به گزارش شاپ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، وبملت گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به انتها آذرماه امسال را منتشر نمود که برمبنای آن، مانده سپرده های این بانک خصوصی شده، مبلغی بیش از ۹.۰۳۲.۳۵۶ میلیاردریال اعلام شده است.
بر اساس این آمار که روی سامانه کدال سازمان بورس قرار گرفته است، بانک ملت در یک ماهه آذر ۱۴۰۱ مبلغی بیش از ۴۳.۵۷۲ میلیاردریال و در مجموع ۹ ماه ابتدایی سال، نزدیک به ۳۵۶.۵۳۰ میلیاردریال به سپرده های سرمایه گذاری، سود پرداخت کرده است.
مانده سرمایه گذاری وبملت در سهام نیز در آخر آذرماه امسال، حدود ۷۷.۲۱۴ میلیاردریال گزارش شده است که نسبت به انتها ماه قبل، بیش از ۲۷.۹۵۰ میلیاردریال افزایش نشان میدهد.
بانک ملت در گزارش پایان آذرماه خود، مانده سرمایه گذاری در اوراق بدهی را نیز نزدیک به ۱۱۳.۱۶۵ میلیاردریال ثبت کرده است.
بر اساس این گزارش، درحالی که مانده تسهیلات اعطایی آخر دوره آذرماه بانک ۲۶۲.۰۰۰ میلیاردریالی ملت، ۹.۷۰۵.۲۸۰ میلیاردریال (حدود ۹۷۱ هزار میلیارد تومان) بوده است، این بانک در آذرماه امسال بیش از ۸۶.۰۲۶ میلیاردریال و در آخر سه فصل ابتدایی سال جاری مبلغی بیش از ۶۷۱.۸۱۰ میلیاردریال از محل اعطای تسهیلات، در حساب های خود درآمد منظور کرده است.
درآمد سپرده گذاری بزرگ ترین بانک کشور هم در آخر ماه نهم ۱۴۰۱، نزدیک به ۶۵.۳۵۷ میلیاردریال، درآمد آن از محل اوراق بدهی بیش از ۲۴.۳۹۴ میلیاردریال، درآمد آن از محل سرمایه گذاری ها نزدیک به ۲.۵۹۰ میلیاردریال و درآمد آن از محل دریافت کارمزدها معادل ۶۶.۹۱۴ میلیاردریال عنوان شده است. این گزارش حاکی می باشد، درآمد کارمزدی وبملت در یک ماهه آذر ۱۴۰۱ برابر با ۵.۹۴۰ میلیاردریال بوده است.


منبع:

1401/10/13
15:18:50
5.0 / 5
491
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
شاپ SHAAP