سرگردانی ۸ ساعته مسافران پرواز تهران - مشهد در مهرآباد

سرگردانی ۸ ساعته مسافران پرواز تهران - مشهد در مهرآباد

به گزارش شاپ پرواز ظهر امروز شرکت هواپیمایی ایران ایرتور به مقصد مشهد درحالی با تاخیر حدود هشت ساعته روبرو شده که به قول مدیر روابط عمومی این ایرلاین در این زمان تنها پذیرایی سرد و گرم از مسافران انجام شده و همه حقوق مسافر برای مسافران این پرواز رعایت خواهد شد.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، پرواز امروز شرکت هواپیمایی ایران ایرتور به شماره ۹۶۴ قرار بود ساعت ۱۲: ۴۵ امروز تهران را به مقصد مشهد ترک کند که به علت بروز نقص فنی در این پرواز، مسافران همچنان و تا لحظه انتشار این خبر در فرودگاه مهرآباد سرگردان هستند.
یکی از مسافران در اینباره به ایسنا اظهار داشت: از ظهر امروز بارها ساعت پرواز را به تعویق انداختند اما هیچ گونه پاسخ مناسبی از جانب مسؤلان این شرکت هواپیمایی به مسافران داده نشد و پرواز ظهر امروز را در نهایت اعلام نمودند که ساعت ۲۲ یا ۲۳ صورت خواهد گرفت.
به دنبال بروز این اتفاق با رضا رضایی مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی ایران ایرتور صحبت کردیم که این گونه مبحث را توضیح داد: پرواز ظهر امروز ایران ایرتور قرار بود ساعت ۱۲: ۴۵ مهرآباد را به مقصد مشهد ترک کند اما پیش از تحویل دادن هواپیما برای سوار شدن مسافران، نقص فنی در قسمت موتور اعلام گردید و به مسافران اعلام کردیم این پرواز حدود ساعت ۱۵ صورت خواهد گرفت.
وی ادامه داد: علیرغم تلاش مهندسان تعمیر و نگهداری، این هواپیما آماده نشد و در ادامه، ساعت ۱۹: ۳۰ را بعنوان زمان پرواز به مسافران اعلام کردیم و در ساعات گذشته دو بار پذیرایی گرم و سرد از مسافران انجام شده و پرواز مذکور به ساعت ۲۲: ۴۵ دقیقه موکول شده است.
وی با اشاره به اینکه هواپیمای جایگزین درحال آماده شدن است، اظهار داشت: امیدواریم پرواز تهران – مشهد در ساعت ۲۲: ۴۵ صورت گیرد و شرکت هواپیمایی ایران ایرتور ضمن پوزش از تاخیر حادث شده به اطلاع مسافران می رساند که مطابق شیوه حقوق مسافر سازمان هواپیمایی کشوری خسارت تاخیر را به مسافران پرداخت خواهد نمود.
البته برپایه اطلاعات به دست آمده خبرنگار ایسنا از مسافران، در این ساعات تاخیر تنها یک مرتبه پذیرایی سرد انجام شده و نمایندگان شرکت هواپیمایی ایران ایرتور اعلام نمودند که تنها مسافران می توانند در صورت کنسل شدن پرواز بهای بلیت خویش را دریافت نمایند و برای پروازهای آتی از این ایرلاین از ۳۰ درصد تخفیف استفاده کنند.
منبع:

1401/05/13
13:43:58
5.0 / 5
602
تگهای خبر: رنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP