افزایش ابهامات افراد خاص؛

چرا پاداش و حقوق اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال منتشر نمی شود؟

چرا پاداش و حقوق اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال منتشر نمی شود؟

شفاف سازی حلقه مفقوده خیلی از بخش های ورزش و بخصوص فوتبال ایران است که همواره مطالبه شده اما در فدراسیون فوتبال این اتفاق فقط برای رئیس افتاده و هیات رئیسه در امان هستند!به گزارش شاپ به نقل از مهر، فدراسیون فوتبال ایران که باید در بهترین و آرام ترین روزهایش باشد تا بتواند تیم ملی را برای حضور در بزرگترین رویداد این رشته در جهان آماده کند، بی ثبات ترین و آشفته ترین روزهای خویش را سپری می کند و برای پرداخت هزینه های ابتدایی روزانه اش هم به مشکل خورده است.
صعود شیرین و مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی با اتفاقاتی که در مشهد رخ داد زیر سایه قرار گرفت تا اعضای هیات رئیسه ای که از عزل رئیس فدراسیون حس پیروزمندان یک نبرد را داشتند مجبور به سکوت شوند و هیچکدام شهامت پذیرفتن مسئولیت حتی بخش کوچکی از این اتفاقات را نداشته باشند.
در اینکه ریاست شهاب الدین عزیزی خادم بر فدراسیون فوتبال بدون ایراد و اشکال نبود شکی وجود ندارد اما مگر رئیس فدراسیون در تصمیمات و اتفاقاتی که در فدراسیون افتاد تنها بود که باید به تنهایی پاسخگو باشد؟
پرسش واضح و مشخص در این مورد این است که نقش اعضای هیات رئیسه در اتفاقات یکسال اخیر فدراسیون فوتبال چیست؟ آیا آنها در موفقیت های رقم خورده سهیم بوده اند یا خیر؟ در ناکامی ها و اتفاقات ناخوشایندی که رخ داده چطور؟
اعضای هیات رئیسه در مدتی که عزیزی خادم به زعم آنها مرتکب اشتباه و اقدامات غیرقانونی می شد کجا بودند و چرا صدایشان در نمی آمد؟ فقط زمانی که ماجرای برکناری رئیس آغاز شد همه سینه ستبر کردند و ژست مردان پیروز را گرفتند و هر روز مصاحبه کردند!
«شفاف سازی» یکی از حلقه های مفقوده ورزش و فوتبال ایران است که همواره مورد مطالبه مردم و رسانه ها بوده اما ظاهرا در فدراسیون فوتبال این شفاف سازی فقط در مورد رئیس اتفاق افتاده و اعضای هیات رئیسه که در همه موارد شریک رئیس بوده اند در امان هستند؟
بعد از اعلام میزان حقوق و پاداش هایی که عزیزی خادم به خاطر حضور یکساله اش در فدراسیون فوتبال، پرسش این است که چرا میزان حقوق و پاداش های دریافتی اعضای هیات رئیسه منتشر و اعلام نمی شود؟ اعضایی که مسئولیت های مختلف فدراسیون را بین خودشان تقسیم کردند و در اغلب سفرها حضور داشتند و پس از بازیهای تیم ملی در بحرین پاداش هم دریافت نمودند و در بقیه موارد هم بی نصیب نبودند.
اگر مقرر است شفاف سازی شود باید در مورد اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم صورت بگیرد چون که آنها جزوی از بدنه فدراسیون هستند و باید در جریان جزئیات تصمیمات و اتفاقات رخ داده در این فدراسیون قرار داشتند. وقتی فقط در مورد حقوق و پاداش های رئیس شفاف سازی می شود، مشخص است که این شفاف سازی ها جناحی و مصلحتی است.
اعضای مجمع فدراسیون فوتبال که مهم ترین و اصلی ترین رکن برای تصمیم گیری در مورد این رشته و آینده فدراسیون هستند باید در این مورد هم سوالات خویش را مطرح کنند و در مجمع روز ۱۰ خرداد همه ابهامات را شفاف کنند و بهترین تصمیم را برای آینده فدراسیون بگیرند.


منبع:

1401/01/30
12:51:17
5.0 / 5
711
تگهای خبر: رنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP