ثبت نام مجردهای بالای 23 سال در نهضت ملی مسکن از 20 دی

ثبت نام مجردهای بالای 23 سال در نهضت ملی مسکن از 20 دی

در شرایطی که ساعت ۱۲ امشب مهلت ثبت نام متقاضیان مرحله اول طرح نهضت ملی مسکن تمام می شود، بنابر اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی ثبت نام از افراد مجرد بالای ۲۳ سال از روز ۲۰ دیماه شروع می شود.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، مهلت ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در شهرهایی که از ۲۸ مهرماه بازگشایی شده بود ساعت ۲۴ امروز ۱۵ دیماه تمام می شود اما در سایر شهرها که به مرور اضافه شدند از زمان آغاز نام نویسی دو ماه فرصت وجود دارد.
از طرفی، آن طور که محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام نموده ثبت نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال از روز دوشنبه ۲۰ دیماه شروع می شود. پیش از این حداقل سن مجاز برای مجردها ۲۵ سال اعلام شده بود که به ۲۳ سال کاسته شده است.
به قول محمود زاده، افراد مجرد که در این طرح ثبت نام می کنند باید در زمان تحویل واحد متاهل شده باشند، در غیر این صورت قیمت واحد طبق کارشناسی روز برای متقاضیان محاسبه می شود.
بنابر این گزارش، از ۲۸ مهرماه تا ۱۴ دیماه در مرحله اول ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن ۲ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۱۷۱ نفر در سامانه این طرح به نشانی saman.mrud.ir ثبت نام کردند. فرصت ثبت نام برای آن گروه از متقاضیانی که از ۲۸ مهرماه ۱۴۰۰ ثبت نامشان شروع شد و در محدوده ۵۲۰ شهر مرحله اول قرار داشتند ساعت ۲۴ امروز ۱۵ دیماه ۱۴۰۰ تمام می شود. این خبر را پروانه اصلانی ـ مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی ـ به ایسنا اعلام نمود و اظهار داشت: متقاضیان سایر شهرها که به مرور اضافه شدند از بازه زمانی شروع ثبت نام به مدت دو ماه فرصت دارند.
به صورت مثال امکان دارد متقاضیان بعضی از شهرها ۴۰ روز فرصت ثبت نام داشته باشند و امکان دارد برای برخی شهرها ۲۰ روز باشد که این زمان برای هر شهر متفاوت خواهد بود و در سامانه اعلام شده است.
در ۶۷۴ شهر هنوز ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن آغاز نشده اما براساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، بازگشایی دیگر شهرها در دستور کار قرار گرفته که طی دو مکاتبه در ۲۹ آبان و ۲۷ آذر سال جاری نیازهای در ارتباط با تجهیز و توسعه سامانه اعلام شده است. بمحض تأمین این موارد آمادگی ثبت­ نام در تمام شهرها وجود دارد.
منبع:

1400/10/15
20:37:55
5.0 / 5
974
تگهای خبر: ثبت نام , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
شاپ SHAAP