شمارش معکوس برگزاری متفاوت ترین نمایشگاه مدیریت کسب وکار کشور در اصفهان

شمارش معکوس برگزاری متفاوت ترین نمایشگاه مدیریت کسب وکار کشور در اصفهان

شاپ: اصفهان اصفهان در اولین روزهای دی ماه امسال میزبان متفاوت ترین نمایشگاه مدیریت کسب وکار کشور خواهد بود. جایی که تمامی فعالان در رابطه با حوزه توسعه کسب وکار گرد هم جمع می شوند و توانمندی های خودرا در معرض بازدید فعالان اقتصادی قرار می دهند.این نمایشگاه طی روزهای یکم تا چهارم دی ماه و از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برپا خواهد شد.

هدف از برگزاری دومین نمایشگاه مدیریت کسب وکار اصفهان، معرفی ظرفیت ها و توان شرکت های فعال اصفهان در زمینه مدیریت کسب وکار خواهد بود. همین طور فراهم آوردن بستری برای شبکه سازی و هم افزایی کسب وکارهای مرتبط، ایجاد محیطی پویا برای حضور مدیران ارشد با هدف تامین نیازهای کسب وکار خود و شناخت نیازهای موجود در فضای کسب وکارها و برآوردن آنها بوسیله شبکه سازی به وجود آمده از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

به گزارش شاپ به نقل از ایسنا و به نقل از ستاد برگزاری دومین نمایشگاه مدیریت کسب وکار، شرکتها و واحدهای تخصصی چاپ و بسته بندی، کانون های آگهی و تبلیغاتی، مراکز تخصصی مشاوره مدیریت کسب وکار، دانشگاه ها و مراکز آموزشی در رابطه با حوزه مدیریت کسب وکار، انجمن ها و تشکل های مرتبط، مراکز تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ، شرکت های فعال در زمینه تجاری بین الملل، شرکت های فعال در زمینه بیمه، شرکت های دانش بنیان، شرکت های خلاق و فناور و سازمان ها و دستگاه های در رابطه با راه اندازی و توسعه کسب وکار همچون مجموعه هایی به شمار می روند که در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

مدیران کسب وکارهای صنعتی، صنفی، تجاری و تعاونی، مدیران شرکت های دولتی مرتبط، علاقمندان به راه اندازی یا توسعه و بهبود کسب وکار، دانشجویان رشته های تجاری، تبلیغات، بیمه، تجارت الکترونیک و... و مدیران انجمن ها و تشکل ها همچون مخاطبان ویژه دومین نمایشگاه مدیریت کسب وکار اصفهان خواهند بود.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از برگزاری این نمایشگاه می توانند با شماره تلفن ۰۳۱۳۳۸۳ تماس بگیرند و یا به وب سایت bizexpo.ir مراجعه کنند.
منبع:

1400/09/02
23:36:52
5.0 / 5
1002
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳