در گفت و گو با شاپ مطرح شد

رئیسی عملگراست و قوانین بخش تعاون را اجرایی می كند

رئیسی عملگراست و قوانین بخش تعاون را اجرایی می كند

یک فعال تعاونی ابراز امیدواری کرد با عنایت به جدیت و عمل گرایی آقای رئیسی، قوانین بر زمین مانده بخش تعاون به نتیجه برسد و گام موثری در جهت تحقق سهم ۲۵ درصدی بخش تعاون برداشته شود.عبداله بهرامی در گفت و گو با ایسنا درباره رفع مشکلات و چالشهای بخش تعاون و اجرای قوانین تعاون در دولت سیزدهم، اظهار نمود: در دو سال قبل آقای رئیسی ثابت کردند که عزم و اراده جدی برای انجام کار را دارند و عمل گرا هستند بنابراین امیدواریم خیلی از قوانین و مطالبات بر زمین مانده بخش تعاون با حضور ایشان بهتر به نتیجه برسد و تحقق یابد.

وی افزود: ایشان قول مساعد دادند که حداقل مطالبات بخش تعاون که بحث اجرای قوانین و حمایتهای پیشبینی شده در اصل ۴۴ است را عملیاتی می کنند.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف تصریح کرد: معاونت تعاون وزارت کار تلاش زیادی برای به نتیجه رسیدن قوانین بخش تعاون و مطالبات تعاونگران صورت داد و انصافا زحمات بسیاری کشیده شد ولی بدنه در حوزه مقننه زیاد همراه نبود در حالیکه باید آنقدر مطالبه و پیگیری نماییم که اجرا شود.

بهرامی اضافه کرد: امیدواریم با عزمی که در رئیس جمهور منتخب دیده ایم قانون تعاون و حمایت های دیده شده در سیاستهای اصل ۴۴ به درستی به اجرا در آید و شرایط اجرای قانون تسهیل شود تا گام موثری در جهت تحقق سهم ۲۵ درصدی بخش تعاون برداشته شود.

این فعال تعاونی در انتها اظهار داشت: وظیفه اتاق تعاون بعنوان پارلمان بخش تعاون در پیگیری مطالبات و احصای مشکلات بیشتر از دولت می باشد و باید در حوزه تعاون با برنامه تر پیش برود و از حالت روزمرگی در آید.
منبع:

1400/03/31
23:00:02
5.0 / 5
1084
تگهای خبر: عمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
شاپ SHAAP