رویداد بزرگ ۱۰۰ تكاپوی صادراتی

رویداد بزرگ ۱۰۰ تكاپوی صادراتی

نشست خبری رویداد سرمایه گذاری 100 تکاپوی صادراتی با حضور مدیران حامیان مالی و معنوی این رویداد، در اتاق بازرگانی تهران، در جمع خبرنگاران اجرا شد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، دکتر زواشکیانی معاون علمی کسب وکار تکاپو و دبیر این جلسه در ابتدا توضیحاتی در مورد کلیت رویداد ارائه داد.
زواشکیانی بیان کرد: رویداد ۱۰۰ تکاپوی صادراتی از همکاری مشترک بین مدرسه کسب وکار تکاپو (مدرسه مشترک اتاق تجاری تهران و دانشگاه امیرکبیر)، مجموعه صد استارت آپ، شناسا، گروه صنعتی گلرنگ، هلدینگ دانا، مؤسس دانش بنیان برکت، حرکت اول، مرکز تعاملات بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و با حمایت معنوی اتاق های تجاری ایران و ترکیه، ایران و قزاقستان، ایران و گرجستان و.. شکل گرفته است.

در ادامه این جلسه دکتر محمد تقی بانکی مدیر مدرسه کسب وکار تکاپو توضیحات کامل تری در مورد مدرسه تکاپو ارائه داد، دکتر بانکی همین طور با اشاره به این که مدرسه با اهداف کاملاً علمی و پژوهشی جهت توسعه دانش مدیران عالی فعالیت می کند، توضیحاتی ارائه داد.
در ادامه آقای علی سدیفی مدیرعامل ۱۰۰ استارت آپ باتوجه به تجربه ۱۰۰ استارت اپ و پشتیبانی از استارتاپ های کشور به این نکته اشاره نمود که بدیهی است اهتمام این رویداد سرمایه گذاری کمکی به صادراتی شدن یکصد شرکت دانش بنیان و کسب و کارهای فناور و خلاق خواهد بود.
فواد دولت آبادی، مدیر امور بین الملل شناسا از حامیان مالی این رویداد با اشاره به سابقه کارهای بین المللی شناسا و اذعان نیاز بازار بین المللی، از اهمیت مساله صادرات صحبت کرد.
در ادامه این جلسه خبری مهدی ایثاری نیا معاون توسعه زیست بوم دانش بنیان برکت و محمد بحرنیان مؤسس گروه توسعه کسب وکار آوان توضیحات کامل تری در رابطه با این رویداد بیان نمودند.

مهدی ایثاری نیا با اعلان اینکه مؤسسه دانش بنیان برکت تا حالا یک میلیون دلار در این رویداد سرمایه گزاری نموده است از اهمیت توجه به این رویداد و سرمایه گذاری های خطر پذیر و توسعه فعالیت این استارتاپ ها در کشورهای همسایه سخن گفت.
این رویداد تا حالا با جذب و تعهد ۲ میلیون دلار و پیش بینی جذب ۵ تا ۱۰ میلیون دلار سرمایه در سال ۱۴۰۰ کار خودرا شروع نموده است که امید است حجم جذب سرمایه ها در سالهای آتی افزایش یابد.
علاقه مندان به حضور در این رویداد می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایند.
http: //100startups.ir/
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/03/06
11:39:39
5.0 / 5
1308
تگهای خبر: بازار , ثبت نام , دانشگاه , رنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP