آغاز همكاری لحظه نگار و ابر آروان برای عرضه خدمات پایدارتر

آغاز همكاری لحظه نگار و ابر آروان برای عرضه خدمات پایدارتر

شاپ: با مهاجرت كامل زیرساخت فنی لحظه نگار به زیرساخت ابری آروان، از این پس محصول پخش زنده اینترنتی لحظه نگار با پشتوانه فنی ابر آروان سرویس دهی می كند.به گزارش شاپ به نقل از مهر، همکاری تجاری میان ابر آروان و لحظه نگار اوایل سال ۱۳۹۹ شروع شده است و با انتقال کامل زیرساخت لحظه نگار به زیرساخت ابر آروان، از این پس محصول خدمات لحظه نگار که ابزارهای کاملی را برای برگزاری رویدادهای آنلاین و کسب درآمد از ویدئو در اختیار برگزارکنندگان می گذارد، با زیرساخت ابر آروان و در پلت فرم لحظه نگار در اختیار کاربران قرار خواهد داشت.
با توجه به رشد لحظه نگار، این استارت آپ نیاز داشت قسمتی از دغدغه های زیرساختی را کنار گذاشته و متمرکزتر بر توسعه فیچرهای محصولی فعالیت کند. ملاک لحظه نگار در این رویکرد «تمرکز بیش تر روی کسب وکار برای درآمد بیش تر و کاهش هزینه های زیرساختی» بود.
لحظه نگار در پاسخ به این نیاز، برون سپاری خدمات زیرساختی را انتخاب نمود و باتوجه به زیرساخت قوی ابر آروان، این استارت آپ از امکان شبکه ی شرکای ابر آروان بهره برد تا در توافقی بر پایه تقسیم سود، با حفظ مالکیت برند، سیاست گذاری و توسعه کسب وکار مسیر رشد جدید و چابک تری را برای خود ترسیم کند.
ویژگی پلت فرم بودن زیرساخت ابر آروان کمک می نماید تا صاحبان ایده و محصول بتوانند در یک وضعیت بُرد بُرد و با حمایت ابر آروان تا هر زمان که علاقمند بودند و زیرساخت ابر آروان پاسخ گوی نیازهای آنان بود، به شرکای تجاری ابر آروان بپیوندند و ایده و محصول شان را در این پلت فرم توسعه دهند و به بازار عرضه کنند.

تمرکز بر توسعه محصولات و رشد کسب وکار لحظه نگار در همکاری با ابر آروان
امیرحسین فقیهی، مدیرعامل لحظه نگار:
لحظه نگار همیشه تلاش می کند در راه ارائه خدمات پخش زنده و رویدادهای آنلاین، ارزشی را خلق کند که مورد نیاز مردم بوده و دیگران کم تر به آن پرداخته اند. در این راستا، انجام ندادن کارهایی که خارج از دایره تمرکز شرکت است برای هر استارت آپی لازم است تا بتواند ارزش اصلی خودرا به بهترین شکل عرضه نماید. با این رویکرد تصمیم گرفتیم برخی کارهای شرکت را که Core business لحظه نگار به شمار نمی آیند و دیگران آنها را بهتر از ما انجام داده اند، برون سپاری نماییم.
از قسمت های پرهزینه ای که شناسایی کردیم، بخش های زیرساختی سرویس لحظه نگار بود. بعد از بررسی چند شرکت ایرانی به این نتیجه رسیدیم که زیرساخت ابر آروان با فیچرهای متنوع محصولی و توزیع شدگی بالا در سطح کشور، بهترین چاره برای جایگزینی این خدمات در لحظه نگار است.
این همکاری سبب شده است؛
* به پشتوانه ی سرویس ابری آروان، کاربران لحظه نگار تجربه کار با سرویسی مقیاس پذیرتر و پایدارتر را داشته و بابت ظرفیت بار که در پخش زنده اینترنتی بسیار مهم می باشد، نگرانی نداشته باشند.
* بیشتر بر کیفیت محصول، تجربه کاربری و توسعه فیچرهای لحظه نگار متمرکز باشیم.
* هزینه های زیرساختی لحظه نگار به شدت کاهش پیدا کند.
* پشتیبانی و مانیتورینگ ۲۴ ساعته که در اختیار گرفته ایم به بهبود سرویس دهی لحظه نگار کمک کرده است.
اتفاق خوبی که بعد از همکاری با ابر آروان شکل گرفت «فرصت تمرکز روی ارزش پیشنهادی لحظه نگار» بود و توانستیم در زمان کوتاهی سرویس برگزاری وبینار را به خدمات لحظه نگار اضافه نماییم تا لحظه نگار به یک سرویس کامل برای برگزاری هر نوع رویداد زنده یک طرفه و کلاس چند طرفه تبدیل گردد.

همکاری تجاری با ابر آروان، با حفظ هویت برند توسعه دهنده محصول و بهره مندی از زیرساخت ابری
ابر آروان در سوار ابرها ۱۳۹۸ از توسعه اکوسیستم ابری کشور گفته و از شبکه ی شرکای ابر آروان رونمایی کرده بود، بستری برای پیوستن محصولات گوناگون به بستر ابری آروان و عرضه آنها در بازارچه ی ابری در کنار سایر محصولات که سبد کاملی از محصولات حوزه ابری را در اختیار کسب وکارها قرار می دهد.
پویا پیرحسینلو، ناخدای اجرایی ابر آروان:
اکوسیستم ابری کشور نیازمند تعاملات جدی تری است تا ارزش هایی که هر کدام از ما به تنهایی خلق می نماییم در کنار یکدیگر ارزش های مشترک جدید و بزرگ تری ایجاد کند.
ابر آروان به دنبال توسعه این اکوسیستم است و در این راه بدون سهم خواهی و در یک شراکت بُرد بُرد بر پایه سهم از فروش به شرکت ها، تیم ها و توسعه دهندگان کمک می نماید تا با اتصال ایده و محصول شان به زیرساخت های ابری آروان بتوانند چابک تر و توانمندتر به تولید محصولات شان بپردازند و با قرار گرفتن این محصولات در بازارچه ابری، دسترسی کسب وکارها به خدمات متنوع ابری را فراهم می آورد.
ابرآروان زیرساخت نامحدودی را به شکل رایگان و در قبال دریافت قسمتی از درآمد در اختیار لحظه نگار قرار داده است. ما هیچ تعهد طولانی مدت، هیچ انحصار و هیچ سهامی از لحظه نگار نخواهیم داشت. بجای توافقات سست حقوقی تا همیشه در تلاش خواهیم بود با گسترش مزایای رقابتی و ایجاد یک زیرساخت قدرتمند شرکای خودرا در کنارمان نگه داریم.
لحظه نگار با با برند و سیاست های مستقل کسب وکاری خود فعالیت خواهدنمود و هر زمان که زیرساخت ابر آروان نتواند پاسخ گوی نیازهای آن باشد، این کسب وکار به آسانی می تواند به زیرساخت دیگری مهاجرت کند.
تعامل ابر آروان و لحظه نگار و مسیر بی نهایت
در کنار این تفاهم نامه همکاری، هر دو پلت فرم لحظه نگار و ابر آروان به شکل مستقل به عرضه محصول پخش زنده ی خود می پردازند. تمرکز پخش زنده ابر آروان بیش تر روی مشتریان سازمانی و تمرکز لحظه نگار روی بازار کاربران محتوایی است.
لحظه نگار یک پلت فرم جذاب و پرکاربرد برای برگزاری رویدادهای آنلاین، همین طور فروش محتوای ویدئویی خواهد بود که می تواند نقش آفرینی پررنگی در بازار محتوای ویدیو، پخش زنده رویدادهای تجاری و وبینارها داشته باشد. این پلت فرم از این پس به کمک زیرساخت ابری آروان می تواند به کاربران نامحدود، با سرعت و کیفیت بالاتر سرویس دهی کند. همین طور حذف قسمتی از هزینه های زیرساختی کمک می نماید به رغم نوسانات قیمتی بازار هزینه سرویس نهایی برای مشتریان به صرفه تر نگه داشته شود.
تاکنون بستر محصول پخش زنده هر دو شرکت میزبان پخش بزرگ ترین رویدادهای آنلاین کشور، مسابقات ورزشی، کنسرتهای آنلاین و سایر رخدادهای فرهنگی ملی بوده است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/04/10
23:53:56
5.0 / 5
2208
تگهای خبر: ارز , اینترنت , بازار , برند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
شاپ SHAAP