سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری پاسخ داد

بوئینگ ۷۳۷ ارمنستان كجاست؟

بوئینگ ۷۳۷ ارمنستان كجاست؟

به گزارش شاپ به دنبال بروز شایعاتی درباره ناپدید شدن هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ ارمنستان در ایران سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ضمن تکذیب آن اعلام نمود: هواپیمای مورد نظر در حال تعمیر و رفع نقص فنی در فرودگاه مهرآباد است.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، طی روزهای گذشته برخی رسانه های خارجی شایعاتی درباره ناپدید شدن هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ ارمنستان در آسمان ایران مطرح نمودند. در صورتی که به نظر می آید این ادعاها هیچ پایه اساسی ندارد.
محمد حسن ذیبخش در اینباره در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: بر مبنای درخواست خلبان و به علت نقص فنی، این هواپیما در ایام ابتدایی اسفند ماه درخواست فرود اضطراری در فرودگاه مهر آباد را داشت و همچنان تعمیرات این هواپیما در فرودگاه مهرآباد ادامه دارد.
وی ادامه داد: هم اکنون این هواپیما توسط تیم فنی شرکت هواپیمایی ارمنستان در حال تعمیر و رفع نقص فنی است و به محض حل شدن مشکل به کشور خود باز خواهد گشت.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه ایران برای رفع نقص فنی این هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ ارمنستان اجازه فرود در مهرآباد را داد، اظهار داشت: به نظر می آید تا هفته آینده هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ ارمنستان به مقصد این کشور پرواز کند اما معلوم نیست شیطنت برخی رسانه های خارجی مانند رسانه های ارمنستان در این حوزه به چه دلیل است.
منبع:

1399/12/16
23:06:30
0.0 / 5
1341
تگهای خبر: آسم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP