تمامی سرویسهای آپ به كارایی موثر بازگشت

تمامی سرویسهای آپ به كارایی موثر بازگشت

شاپ: اثر محدودیت های تحریمی اخیر از آپ برداشته شد و تمامی سرویس ها همچون کارت به کارت به کارایی موثر خود بازگشت.


به گزارش شاپ به نقل از مهر، به دنبال اختلال کوتاه مدتی که در اپلیکیشن آپ رخ داد، تیم های تخصصی این شرکت بعد از ساعت ها تلاش مداوم و به رغم ممانعت های بین المللی، موفق شدند با به روزرسانی اپلیکیشن، مشکلات دسترسی کاربران را مرتفع سازند.
بر اساس این گزارش، شرکت آمریکایی ثبت کننده دامین «asanpardakht.net»، عرضه خدمات خویش را به این شرکت، بدون اطلاع قبلی متوقف کرده بود بگونه ای که از ساعت دو بامداد سه شنبه ۳۰ دی، سایت آسان پرداخت دیگر در دسترس نبود.
در عین حال، زمزمه های توقف عرضه خدمات شرکت آمریکایی به مشتریان ایرانی از مدتی پیش شنیده می شد اما هیچ گونه اخطار رسمی، نه از جانب خود این شرکت و نه مجموعه واسطی که آسان پرداخت مشتری آن بود، عرضه نگردید و خدمت رسانی به صورت ناگهانی، متوقف گردید.
بر اساس این گزارش، با عنایت به این که حالا دامنه.ir شرکت آسان پرداخت از گواهینامه SSL برخوردار است، نسخه ای از اپلیکیشن که روی این دامنه فعالیت می کند، جایگزین شده است و کاربران با به روزرسانی آپ از همه خدمات بهره مند شده اند.
همچنین تمامی شرکتهای همکار، همراهی خوبی با آسان پرداخت داشتند و زیردامنه های asanpardakht.net را روی شبکه خود تعریف کردند؛ در نتیجه مشکل مشترکانی که از خدمات این مجموعه ها استفاده می نمایند هم به فاصله چند ساعت رفع شده است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/11/06
14:45:19
0.0 / 5
1249
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
شاپ SHAAP