رییس سازمان هواپیمایی كشوری اعلام كرد

آمادگی برای اعمال محدودیت پروازهای كیش و قشم

آمادگی برای اعمال محدودیت پروازهای كیش و قشم

شاپ: به دنبال هجوم مسافران به کیش و قشم در ایام اخیر، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام نمود که وظایف محوله در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی پروازها انجام شده و اگر اعلام کنند آماده اعمال محدودیت دراین زمینه نیز هستیم.به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، طی روزهای گذشته اخبار و تصاویری درباره هجوم مسافران به جزایر جنوبی کشور خصوصاً کیش و قشم منتشر می شود و این مسئله سبب بروز نگرانی های در زمینه شیوع و گسترش احتمالی کرونا شده است.

تورج دهقان زنگنه -رییس سازمان هواپیمایی کشوری- در گفت و گو با ایسنا، درباره این مسئله و اینکه آیا محدودیت هایی دراین زمینه به سازمان ابلاغ گردیده است یا خیر؟ اظهار نمود: وظیفه سازمان هواپیمایی کشوری نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی ابلاغ گردیده برای پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کروناست که تا کنون این اتفاق با دقت تمام انجام شده است.

وی اضافه کرد: یکی از این پروتکل ها اعمال محدودیت ۶۰ درصدی پذیرش مسافر در پروازهای داخلی است که همچنان رعایت می شود و از این به بعد نیز بر روند اجرای دقیق و درست آن نظارت خواهیم کرد.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه اگر ستاد ملی مقابله با کرونا یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محدودیت های جدیدی برای پروازهای کیش و قشم یا دیگر پروازها را ابلاغ کنند، آماده اجرای آن هستید؟ اشاره کرد: سازمان هواپیمایی کشوری مسلما تابع قوانین و مقرارت بوده و در زمینه پروتکل های بهداشتی نیز اگر هر محدودیت جدیدی به ما اعلام کنند آنرا اعمال خواهیم کرد.

حال این سوال مطرح می شود که باتوجه به ابراز نگرانی هایی در زمینه شیوع ویروس کرونا و گسترش احتمالی آن در صورت عدم رعایت پروتکل ها، چرا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محدودیت هایی برای انجام اینطور پروازها وضع نمی کند؟

منبع:

1399/10/29
11:07:10
0.0 / 5
1463
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP