مدیركل بنیاد مسكن استان خبر داد:

اختصاص ۲۳ میلیارد برای آسفالت معابر روستایی لرستان

اختصاص ۲۳ میلیارد برای آسفالت معابر روستایی لرستان

به گزارش شاپ لرستان مدیرکل بنیاد مسکن لرستان از اختصاص ۲۳ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت معابر روستایی استان اطلاع داد.


مسعود رضایی در جلسه مشترک با ویسکرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی که ۲۵ دیماه صورت گرفت، از ابلاغ ۲۳ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت معابر روستایی در استان اطلاع داد.
وی با اشاره به اینکه اعتبار ابلاغی برای قیر مصرف مستقیم است، خاطرنشان کرد: با جذب این اعتبار عملیات آسفالت معابر ۱۵۰ روستای استان اجرا می گردد.
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان فرصت جذب این اعتبار را تاپایان سالجاری عنوان نمود و اضافه کرد: با کمک و حمایت های مسئولین استانی در جهت جذب این اعتبار ابلاغی، عملیات بهسازی معابر روستایی استان اجرا می گردد.
رضایی ضمن اشاره به بازسازی و بهسازی ۱۰ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن روستایی لرستان در سالجاری، تصریح کرد: ۵۷۰ میلیارد تومان تسهیلات و ۱۱۴ میلیارد تومان کمک بلاعوض در جهت مقاوم سازی این واحدها به متقاضیان این طرح پرداخت خواهد شد.
وی میانگین مقاوم سازی مسکن روستایی در کشور را ۵۰ درصد عنوان و افزود: با اتمام عملیات بهسازی و نوسازی واحدهای مسکن روستایی در دست اجرا، میانگین مقاوم سازی مسکن روستایی با ثبت رکوردی جدید به ۹۰ درصد افزایش خواهد یافت.
مهرداد ویسکرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی هم با تقدیر از اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خدمت رسانی به محرومین و روستاییان اظهار نمود: بنیاد مسکن بعنوان نهادی برخاسته از متن نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت عمران و آبادانی روستاها و خدمت رسانی به محرومین جامعه پیشرو بوده است.
وی خاطرنشان کرد: ساماندهی روستاهای حاشیه شهرها بستری مناسب برای عرضه خدمات هرچه بهتر به روستاییان را فراهم خواهد ساخت.
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس بر هم افزایی دستگاههای اجرایی و بهره مندی از ظرفیت های قانونی در جهت رفع مشکلات روستاییان تاکید کرد.1399/10/26
23:43:34
0.0 / 5
1188
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , عمل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP