دو معاون وزیر راه تغییر كردند

دو معاون وزیر راه تغییر كردند

شاپ: وزیر راه و شهرسازی امروز دو تن از معاونان خود در حوزه ساختمان شامل معاونت سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی را تغییر داد.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، طی مراسمی در وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی ـ قائم مقام سابق وزیر در امور مسکن مهر ـ بجای علی نبیان به سازمان ملی زمین و مسکن منصوب گردید. مهرآبادی تا پیش از سال ۱۳۹۲ نیز مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن بود.
همین طور امروز علی نبیان بجای محمدجعفر علیزاده به سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی رفت.
در این مراسم که در جلسه شورای معاونان وزارت راه و شهرسازی با حضور محمد اسلامی، وزیر برگزار شد، محمدجعفر علیزاده با اشاره به ۳۱ سال خدمت در دولت و ۱۱ سال در وزارت راه و شهرسازی بعنوان مدیرعامل سازمان مجری اظهار داشت: در دوران خدمت در سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی بیش از ۱۰۴ بیمارستان بزرگ تکمیل و راه اندازی شد.
محمد اسلامی ـ وزیر راه و شهرسازی ـ نیز بیان کرد: بهترین رکورد سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی در راه اندازی بیمارستان ها را علیزاده به نام خود ثبت نمود.
وی موضوع مهم وزارت راه و شهرسازی را در وضعیت کنونی کشور، موضوع در رابطه با زمین و مسکن برشمرد و با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی درباب تولید مسکن، تعهدات سنگینی برعهده دارد، اشاره کرد: وزارت راه و شهرسازی تعهد کرده است تا مسکن مهر را حداکثر تا اختتام امسال به پایان برساند که این مهم، باید محقق شود.
اسلامی اظهار داشت: از مهندس مهرآبادی که پیشکسوت طرح مسکن مهر هستند خواستم تا مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن باشد و کل پروسه مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن را در تعامل با معاونت مسکن و ساختمان به سهولت و روانی جلو ببرد.
همین طور علی نبیان که به سمت مدیرعاملی سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات عمومی و دولتی منصوب گردید اظهار نمود: حدود دو سالی که در سازمان ملی زمین و مسکن مسئولیت داشتم بیش از ۱۱۶ هزار واحد مسکن مهر تحویل گردید.
گفتنی است اوایل آذرماه امسال محمدجعفر علیزاده در یک تصادف رانندگی گرفتار مصدومیت شد.
احمد مهرآبادی که الان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن شده در هر دو دولت احمدی نژاد و روحانی در وزارت راه و شهرسازی حضور داشته است. او سوم مهرماه ۱۳۹۲ طی حکمی از طرف عباس آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر شد. قبل از آن هم مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن بود.
منبع:

1399/10/15
01:04:20
0.0 / 5
1256
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP