در ۹ ماه سال جاری محقق شد؛

افزایش ۵۶ درصدی تولید و ۵۰ درصدی صادرات فولاد بناب

افزایش ۵۶ درصدی تولید و ۵۰ درصدی صادرات فولاد بناب

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب از افزایش 56 درصدی تولید و 50 درصدی صادرات در 9 ماهه منتهی به انتها آذر ماه امسال (سال جهش تولید) در این مجتمع آگاهی داد.


به گزارش شاپ به نقل از مهر، بابک علیزاد شهیر اظهار داشت: مجموع خطوط ذوب و نورد در ۹ ماه منتهی به انتها آذر ماه امسال حدود ۶۱۲ هزار تن بود که در مقایسه با زمان مشابه سال قبل رشد ۵۶ درصدی را ثبت نمود. وی با اشاره به موفقیت اقدامات انجام شده در مجتمع فولاد صنعت بناب اضافه کرد: ثبت رکوردهای جدید در خطوط تولیدی این مجتمع با تولید ۳۲۱ هزار تن مقاطع نوردی، تولید ۱۸۵ هزارتن شمش در ذوب شاهین، مجموع تولید شمش در دو واحد ذوب و ریخته گری به میزان ۲۹۰ هزار تن که همه از بدو تاسیس بی سابقه بوده و در نهایت ثبت رکورد تولید ۶۱۲ هزار تن در سالی که جهش تولید نامگذاری شده، این شعار را به مفهوم واقعی محقق کرده است.
علیزاد شهیر درباب توسعه بازارهای صادراتی اظهار داشت: برمبنای پیش بینی ها و برنامه ریزی های انجام شده، رشد ۵۰ درصدی صادرات نسبت به سال قبل که در مجموع ۳۱ هزارتن صادرات بود، در ۹ ماه سال توانستیم بیش از ۴۵ هزارتن صادرات را داشته باشیم که این میزان تا آخر سال روندی صعودی خواهد داشت. عضو هیات مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب اضافه کرد: همین طور قراردادهای خوبی نیز با بازارهای هدف همچون در کشور عراق منعقد شده که در حال اجرائی شدن است؛ بدین جهت خواهان حمایت بیشتر دولت در امر تسهیل صادرات هستیم. بنا براین گزارش، مجتمع فولاد صنعت بناب امسال متوازن با افزایش تولید، در بازارهای داخلی و خارجی نیز حضور پررنگی را تجربه کرده و به سبب برخورداری از خطوط نورد گوناگون و تولید محصولی کیفی بعنوان برندی خوشنام در داخل و خارج از کشور از استقبال خوبی برخوردار شده است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/10/07
19:45:41
5.0 / 5
1181
تگهای خبر: بازار , برند , تولید , رنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شاپ SHAAP