معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح كرد:

پیشرفت ۸۳ درصدی آزادراه شیراز اصفهان

پیشرفت ۸۳ درصدی آزادراه شیراز اصفهان

به گزارش شاپ فارس  معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پیشرفت پروژه آزاده راه شیراز اصفهان در کل قطعات به طور متوسط 83 درصد است.


خیرالله خادمی جمعه ۲۱ آذر در بازدید از قطعه هفت آزادراه شیراز اصفهان، اظهار داشت: این پروژه ملی، ۲۲۵ کیلومتر طول دارد و امیدواریم که در ۶ ماه اول سال ۱۴۰۰، به اتمام برسد.
به گزارش شاپ به نقل از راه و شهرسازی فارس، خادمی، این پروژه را اولویت وزارت راه و شهرسازی در اجرای شبکه های آزادراهی اعلام و افزود: این پروژه، طولانی ترین آزادراه در حال ساخت کشور است.
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در قطعات مختلف این پروژه شاهد پیشرفت بیش از ۹۰ درصدی هستیم، تنها قطعه هفت نسبت به سایر قطعات عقب ماندگی دارد.
خادمی اشاره کرد: سنگین بودن عملیات خاکبرداری، وجود معارضین در راه و شروع دیرتر عملیات اجرائی، دلیلهای عقب ماندگی این قطعه از پروژه آزادراهی شیراز اصفهان است
وی اظهار داشت: مسئولان استان در تسریع رفع معارضین در این قطعه کمک کنند و معارضین نیز همکاری لازم را داشته باشند و به محض رسید نقدینگی حق و حقوق آنها پرداخت خواهد شد.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور ابراز امیدواری کرد که با یک برنامه اجرائی جبرانی در قطعه ۷ عملیات اجرائی سرعت گیرد.
در این بازدید، عضو مجمع نمایندگان فارس، معاون استانداری فارس و مدیرکل راه و شهرسازی فارس، معاون وزیرراه و شهرسازی را همراهی می کردند.
منبع:

1399/09/23
14:00:38
5.0 / 5
1499
تگهای خبر: عمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP