وزیر جهاد كشاورزی خبر داد:

استقرارماشین های ترازودار در میادین تره باربرای تسریع درتوزیع مرغ

استقرارماشین های ترازودار در میادین تره باربرای تسریع درتوزیع مرغ

وزیر جهاد كشاورزی با اشاره به اینكه مرغ در فروشگاه های زنجیره ای سطح شهر در حال توزیع است، اظهار داشت: در میادین علاوه بر غرفه ها، ماشین های دارای ترازو برای سرعت بخشی به توزیع مرغ مستقر شده اند.


به گزارش شاپ به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، کاظم خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه بازدید سرزده از نحوه توزیع مرغ گرم و منجمد در میدان بهمن و قزل قلعه، عنوان کرد: از میدان بهمن و میدان میوه و تره بار قزل قلعه بازدید شد و ما شاهد از میان رفتن صف برای تهیه مرغ در این میادین هستیم.
وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: مرغ در فروشگاه های زنجیره ای رفاه، اتکا و سایر زنجیره های سطح شهر در حال توزیع است.
وی ضمن اشاره به نحوه ورود مرغ به میادین میوه و تره بار خاطرنشان کرد: با هماهنگی های انجام شده در سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، مرغ ورودی به میادین میوه و تره بار، وارد یک بارانداز شده و از راه میدان بهمن توزیع نمی گردد که این امر به تسریع روند توزیع مرغ کمک بسیاری کرده است.
خاوازی افزود: به منظور حفظ سلامت شهروندان، علاوه بر غرفه ها، ماشین های دارای ترازو در میادین مستقر شده اند که مرغ را عرضه می کنند.
وزیر جهاد کشاورزی ضمن اشاره به مشکلات دریافت مرغ توسط صنوف، اظهار داشت: هماهنگی های لازم با وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام شده که برای حل مشکلات اصناف اقدامات لازم را انجام دهند تا تمامی مغازه داران و مجموعه صنف هم بتوانند کالای مورد نیاز خویش را راحتتر از میدان بهمن تهیه کنند.
وی تأمید کرد: قیمت مرغ به شدت در حال کاهش است و امیدواریم این کالا به قیمت مناسبی برسد که مردم احساس رضایت کنند.

1399/09/12
13:21:27
5.0 / 5
1520
تگهای خبر: سلامت , صنعت , فروشگاه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شاپ SHAAP