توزیع گسترده مرغ منجمد در سرتاسر كشور با قیمت مصوب

توزیع گسترده مرغ منجمد در سرتاسر كشور با قیمت مصوب

به گزارش شاپ برای تنظیم بازار گوشت مرغ مقرر شد، شركت پشتیبانی امور دام با همكاری اتاق اصناف ایران، نسبت به توزیع گسترده مرغ منجمد در سرتاسر كشور با قیمت مصوب اقدام نمایند.به گزارش شاپ به نقل از وزارت صمت، ستاد تنظیم بازار، اختیار برنامه ریزی توزیع استانی گوشت مرغ از محل ذخایر راهبردی (صرفاً جهت مصارف خانوار) را به دبیرخانه کارگروه های استانی تنظیم بازار واگذار کرد. در همین راستا، کارگروه های استانی تنظیم بازار با لحاظ برش استانی، سهمیه ها را اعلام و اقدامات لازم را انجام خواهند داد.
این تصمیم با عنایت به افزایش شدید قیمت مرغ زنده و به تبع آن مرغ گرم در استان های مختلف کشور و در جهت پشتیبانی از اقشار صدمه پذیر جامعه اتخاذ شد.
توزیع گسترده مرغ منجمد در سرتاسر کشور با قیمت مصوب
همچنین در جهت تنظیم بازار گوشت مرغ مقرر شد، شرکت پشتیبانی امور دام با همکاری اتاق اصناف ایران، نسبت به توزیع گسترده مرغ منجمد در سرتاسر کشور با قیمت مصوب اقدام نمایند.
در این ستاد مقرر شد تا در استان هایی که برای توزیع مرغ منجمد شرایط ویژه ای دارند، استانداران راسا در کارگروه های استانی در مورد قیمت عرضه مرغ منجمد تصمیم گیری کرده و تعدیل قیمت مربوطه به شرکت پشتیبانی امور دام اعلام گردد.
ستاد تنظیم بازار همینطور در جهت مدیریت مؤثر جوجه ریزی (ماهانه ۱۲۰ میلیون قطعه) و تأمین مکفی گوشت مرغ ایام پایانی سال، مقرر کرد معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی اقدامات لازم را به عمل آورد.
در همین راستا، در مورد میزان نهاده های مورد نیاز برای دو دوره جوجه ریزی بررسی های لازم انجام و گزارش مربوطه به جلسه آتی کارگروه تنظیم بازار عرضه شود.منبع:

1399/09/07
23:49:56
5.0 / 5
1255
تگهای خبر: بازار , تولید , عمل , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳