برنامه های پارك فناوری پردیس برای هفته جهانی كارآفرینی

برنامه های پارك فناوری پردیس برای هفته جهانی كارآفرینی

به گزارش شاپ پارك فناوری پردیس به مناسبت هفته جهانی كارآفرینی برنامه های ویژه ای همچون رویدادهای كارآفرینی، بازدیدهای تخصصی و عمومی و دوره های آموزشی را برگزار می نماید.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، هفته جهانی کارآفرینی در سرتاسر جهان، همه ساله از ۱۶ تا ۲۲ نوامبر در چارچوب برنامه های مختلف برگزار می گردد. سال جاری این هفته با شعار "رفع موانع و استقبال از همه" در بیشتر از ۱۷۰ کشور دنیا، با ۳۵۰۰۰ رویداد و استقبال بیشتر از ۱۰ میلیون مخاطب برگزار می شود.
پارک فناوری پردیس هم سال جاری با برنامه ‎های متنوعی در هفته اول آذرماه (از اول تا ۷ آذرماه) به استقبال هفته جهانی کارآفرینی خواهد رفت.
"بازدید تخصصی دانشجویان و اساتید از پارک فناوری پردیس و شرکت ها و استارتاپ های مستقر در آن"، "بازدید عموم مردم و کارکنان ادارات از پارک فناوری پردیس و آشنایی با محصولات جدید شرکت ها"، "برگزاری چند وبینار آموزشی به منظور آموزش مفاهیم اولیه کارآفرینی" و "برگزاری رویدادهای کارآفرینی در پارک فناوری پردیس و کارخانه نوآوری آزادی" بخشی از برنامه های پارک برای برگزاری این هفته است.
بر مبنای اعلام روابط عمومی پارک فناوری پردیس، "تولید خبر از دستاوردهای کارآفرینان مستقر در پارک و حضور ایشان در برنامه های گفتگو محور رسانه ملی"، "بازدید عموم مردم از کارخانجات مستقر در منطقه"، "انتشار گزارش فعالیت­ های یکساله پارک در جهت توسعه کارآفرینی" و "برگزاری دوره آموزشی «کارآفرینی سازمانی» برای کارکنان پارک" از دیگر برنامه های این مجموعه در هفته جهانی کارآفرینی به حساب می آید.
منبع:

1399/08/19
23:14:23
5.0 / 5
1581
تگهای خبر: آموزش , تولید , دانشجو , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
شاپ SHAAP