نشان عالی مدیر سال باز هم به ایران كیش رسید

نشان عالی مدیر سال باز هم به ایران كیش رسید

به گزارش شاپ پیمان طبری مدیرعامل ایران كیش برای بار دوم متوالی نشان عالی مدیر سال را در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال دریافت كرد.


به گزارش شاپ به نقل از مهر، این اجلاس با حضور عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور، علی اکبر مونسان وزیر میراث فرهنگی، داوود دانش جعفری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و برات قبادیان معاون وزیر صمت و با رویکرد تجلیل از مدیران موفق و جوان، معرفی مدیران خلاق در عرصه کارآفرینی برگزار گردید.
هومن پناهی پور دبیر اجرایی پنجمین اجلاس نشان عالی مدیر سال در مورد شاخصهای ارزیابی انتخاب شرکت ها و مدیران برتر در این اجلاس اظهار داشت: ارزیابی سازمان ها با عنایت به سر فصل های تعیین شده در معاونت پژوهشی وزارت صمت، صورت گرفته است. برات قبادیان بعنوان معاونت آموزش و پژوهش وزارت صمت ریاست کمیته علمی این ارزیابی را برعهده داشت.
وی درباره این شاخص ها اظهار نمود: با بررسی چند شاخص رهبری و مدیریت سازمان، منابع انسانی و کارکنان، میزان توجه به حوزه آموزش، کیفیت، خدمات و محصولات، نتایج رضایت مشتریان و مصرف کنندکان، عملکرد هرسازمان با عنایت به مجموعه اسناد عرضه شده ارزیابی شد.

پناهی پور با اشاره به اینکه نشان ها در سه سطح زرین، سیمین و برنزی به هفتاد شرکت ایرانی تعلق گرفته است، اظهار داشت: با عنایت به مجموعه اسناد عرضه شده، دراین شاخص ها ایران کیش بعنوان شرکت پرداخت ایرانی نشان زرین و بالاترین سطح نشان عالی مدیریت را دریافت کرده است.
گفتنی است تورج آروان مدیر روابط عمومی و تبلیغات ایران کیش این تندیس را به نمایندگی از مدیر عامل این شرکت دریافت کرد.
این دومین بار است که ایران کیش ومدیرعامل آن موفق به دریافت نشان عالی مدیریت شده اند.
این شرکت بعنوان یکی از بزرگترین شبکه های پایانه فروش کشور شناخته می شود.
لازم به ذکر است عرضه آخرین روش های نوین مدیریتی در حوزه اقتصاد مقاومتی، اشتراک و انتقال دانش و تجارب متخصصین و مسئولین و نخبگان مدیریت ایران در دوران کرونا و پساکرونا و عرضه الگوی پشتیبانی از تولید داخلی در سال جهش تولید همچون دیگر اهداف پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال بود.
پنجمین اجلاس نشان عالی مدیریت بیست و دوم مهر در تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه کشور برگزار گردید. این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/07/26
14:19:20
5.0 / 5
1281
تگهای خبر: آموزش , ارز , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP