مدیر كل بنیاد مسكن استان خبرداد

عقد قرارداد ساخت ۳۵۰۰ واحد مسکن طرح نهضت ملی در خوزستان

عقد قرارداد ساخت ۳۵۰۰ واحد مسکن طرح نهضت ملی در خوزستان

شاپ: خوزستان مدیر کل بنیاد مسکن خوزستان از عقد قرارداد نهایی ساخت 3هزار و 500 واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن در استان آگاهی داد.روح الله عمادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در خوزستان اظهار داشت: پرونده متقاضیان ساخت ۶ هزار و ۶۰۰ واحد نهضت ملی مسکن از طرف بنیاد مسکن خوزستان به بانکهای عامل استان معرفی شده است تا نسبت به پرداخت تسهیلات به این واحدها اقدام گردد.

وی اضافه کرد: از این تعداد متقاضی برای ساخت ۳ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی عقد قرارداد انجام شده و انعقاد قرارداد سایر متقاضیان نیز درحال پیگیری است.

مدیر کل بنیاد مسکن خوزستان با اعلان اینکه طرح نهضت ملی مسکن در همه شهرستان های استان درحال اجرائی شدن است، اظهار داشت: ۲ هزار و ۸۰۰ متقاضی زمینهای خودرا برای انجام عملیات اجرائی ساخت دریافت کرده اند.

عمادی عنوان کرد: در مجموع ۷ هزار و ۶۰۰ متقاضی ساخت مسکن به بنیاد مسکن استان ابلاغ گردیده که از این تعداد پروسه ساخت برای ۶ هزار و ۳۰۰ نفر شروع شده است.

وی با اعلان اینکه مشکلی در تامین مصالح مورد نیاز اجرای طرح های نهضت ملی مسکن وجود ندارد، اضافه کرد: از دو منبع تسهیلات بانکی و آورده مردم ساخت واحدهای مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در حال انجام می باشد.
1402/05/01
10:30:14
5.0 / 5
291
تگهای خبر: عمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP