رییس بنیاد مسكن كشور:

پیگیر تخصیص تسهیلات تکمیلی برای واحدهای مسکن مسجدسلیمان هستیم

پیگیر تخصیص تسهیلات تکمیلی برای واحدهای مسکن مسجدسلیمان هستیم

به گزارش شاپ، خوزستان رئیس بنیاد مسکن کشور اظهار داشت: پیگیر دریافت مصوبه دولت برای تخصیص تسهیلات تکمیلی ۲۰۰ میلیون تومانی برای تکمیل واحدهای درحال ساخت مسجدسلیمان هستیم.اکبر نیکزاد امروز، ۲۱ تیرماه در حاشیه بازدید از شهرستان مسجدسلیمان اظهار نمود: هر ماه یکبار به خوزستان سفر می کنم و بازدید از شهر های خوزستان را جزئی از تعهدات خود می دانم.

به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: اقدامات خوبی در مسجدسلیمان اجرایی و شهرک بسیار خوبی در این شهرستان طراحی شده است و کارها تا حدودی خوب پیش رفته است.

رییس بنیاد مسکن کشور اظهار داشت: شیرینی کار آنجا است که واحدهایی که در این شهرک در ساخت هستند تکمیل و مردم در این واحدها مستقر شوند.

نیکزاد اظهار داشت: در سفری که رئیس جمهور به خوزستان داشتند پیشنهاد تخصیص تسهیلات تکمیلی برای تکمیل این واحدها عرضه شد. در این حوزه پیگیر هستیم تا تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی برای این واحدها مصوب شود که امیدواریم این مهم محقق شود.

وی افزود: برای زیرساخت ها همچون شبکه آب و برق و فاضلاب در مسجدسلیمان و... هزینه های بسیاری انجام شده است و کار به جایی رسیده که اگر مسؤلان قوی تر عمل نکنند امکان دارد زحماتی که در گذشته کشیده شده است هم از بین برود.
1402/04/22
14:54:17
5.0 / 5
292
تگهای خبر: عمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP