نرخ عمده فروشی میوه و سبزیجات در هفته سوم تیر ۱۴۰۲؛

اعلام قیمت جدید انواع میوه و سبزی جات در بازار داخل بهمراه جدول

اعلام قیمت جدید انواع میوه و سبزی جات در بازار داخل بهمراه جدول

به گزارش شاپ، قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۱۹ تا ۲۵ تیر) از جانب میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام گردید.به گزارش شاپ به نقل از مهر، قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۱۲ تا ۱۸ تیر) از جانب میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام گردید. در این هفته زغال اخته هم به جمع میوه های عرضه شده در میوه فروشی ها با هر کیلو ۹۸ هزار تومان افزوده شد.
بازار میوه
ایران کشوری ۴ فصل بوده و همین مزیت سبب شده تا در تولید محصولات باغی و زراعی متنوع باشد. با گرم شدن دما بر تعداد و تنوع محصولات افزوده شده و تا حدودی قیمتها نسبت به ابتدای فصل و به اصطلاح دوره نوبرانه، فروکش می کند.
در حال حاضر قیمت هر کیلو آلو زرد و شابلون ۲۴.۵۰۰، زردآلو ۲۸، هلو هسته جدا و سیب گلاب ۳۴.۵۰۰، انگور یاقوتی و انگور زرد ۳۹، آلبالو ۴۸، هلو انجیری ۴۹، گیلاس ۸۸، انجیر زرد، زغال اخته و انبه ۹۸ است.
هندوانه میوه مطلوب در فصل تابستان و هم بعنوان ارزان ترین میوه بازار کشور با هر کیلو کمتر از ۱۰ هزار تومان قابل خرید برای شهروندان است.
بازار سبزی جات
قیمت در بازار متنوع سبزی جات هم مناسب بوده و هر کیلو سیب زمینی بین ۱۶ تا ۱۹، پیاز زرد و شیری ۱۱.۸۰۰ در میوه فروشی های مرکزی شهر عرضه شده است. قابل ذکر است قیمت سیب زمینی از جانب وانت بارهای میوه فروش هر کیلو ۱۳ هزار تومان معامله می شود.
خیار بین ۱۹.۸۰۰ تا ۲۴.۵۰۰، گوجه فرنگی ۹.۸۰۰ تا ۱۴ و کاهو رسمی ۱۲.۸۰۰ قیمت گذاری شده است. البته گوجه فرنگی از جانب وانت بارها هر کیلو ۸ هزار تومان به فروش می رسد.
نرخ لیمو ترش هم در این بازار فروکش کرده و هر کیلو حدود ۲۰ هزار تومان شده است.
گران ترین سبزی در این بازار فلفل دلمه رنگی با هر کیلو ۷۵ هزار تومان (قیمت عمده فروشی) بوده و ارزان ترین سبزی در ارتباط با کاهو رسمی و پیاز شیری (سفید با هر کیلو ۹ هزار تومان (قیمت عمده فروشی) است.
در ادامه جدول قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران قابل مشاهده می باشد.

قیمت محصولات در هفته گذشته از اینجا قابل مشاهده می باشد.

1402/04/20
10:11:33
5.0 / 5
310
تگهای خبر: ارز , بازار , تولید , رنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP