آمادگی بنادر بوشهر برای پذیرش کشتی های ۳۰ هزار تنی

آمادگی بنادر بوشهر برای پذیرش کشتی های ۳۰ هزار تنی

شاپ: مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر از آمادگی پذیرش کشتی های حامل کالاهای اساسی تا ظرفیت 30 هزار تن در بنادر بوشهر آگاهی داد.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، محمد شکیبی نسب درباب اعلام آمادگی بنادر بوشهر بمنظور انجام عملیات تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در کشور اظهار داشت: بنادر استان بوشهر دارای بالاترین نُرم عملیات تخلیه و بارگیری کالاهای کیسه ای در میان بنادر کشور هستند و در بخش کالاهایی نظیر برنج با سایر بنادر اختلاف عملکرد خودرا نشان داده اند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر با اشاره به این که ۱۲ کشتی طی سال ۱۴۰۰ در این رابطه به بندر بوشهر اختصاص پیدا کرد اما امسال تا حالا هیچ کشتی اختصاص داده نشده است، اضافه کرد: بنادر بوشهر برای پذیرش کشتی های حامل کالاهای اساسی تا ظرفیت ۳۰ هزار تن آمادگی کامل دارند.

به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی شکیبی نسب افزود: در بخش غلات و کالاهای کیسه ای نظیر برنج و شکر نیز این آمادگی کامل در بنادر بوشهر وجود دارد و زیرساخت های مورد نیاز برقرار است و از تجهیزات و امکانات لازم برای تخلیه کالا نیز برخوردار هستیم.

وی با اشاره به این که بندر بوشهر دارای ۲۶۰۰ متر اسکله است، بیان کرد: باتوجه به رایزنی های انجام شده امیدوار هستیم شاهد اختصاص کشتی های حامل کالاهای اساسی جهت تخلیه و بارگیری کالا باشیم.1401/09/10
13:28:09
5.0 / 5
544
تگهای خبر: عمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP