مدیركل كمیته امداد مام خمینی(ره) استان خبر داد:

ایجاد 6000 فرصت شغلی در لرستان

ایجاد 6000 فرصت شغلی در لرستان

به گزارش شاپ، لرستان مدیرکل کمیته امداد مام خمینی(ره) لرستان اظهار داشت: از شروع امسال تا حالا 6000 فرصت شغلی به وجود آمده یعنی بیش از 316 میلیارد تومان تسهیلات با نظارت و مهارت آموزی تبدیل به شغل شد.


جلال شیخ پور در جمع خبرنگاران با اعلان اینکه امداد لرستان به ۱۰۱ هزار خانوار در قالب ۲۲۴ هزار نفر خدمت می دهد، اضافه کرد: این تعداد افراد ۲۰ درصد جمعیت استان را تشکیل می دهد.
وی اظهار داشت: توانمندسازی وظیفه و جهت گیری اصلی این نهاد انقلابی است.
مدیرکل کمیته امداد مام خمینی(ره) لرستانبیان کرد: هدف غایی و نهایی کمیته امداد مام خمینی(ره) لرستان توانمندسازی و کشف استعدادهای برتر مددجویان تحت پوشش است.
شیخ پور عنوان کرد: از شروع امسال تا حالا ۶۰۰۰ فرصت شغلی به وجود آمده یعنی بیش از ۳۱۶ میلیارد تومان تسهیلات با نظارت و مهارت آموزی تبدیل به شغل شد و این گام اولی بود که در سال ۱۴۰۱ در لرستان برداشتیم.
وی بیان کرد: نزدیک به ۸۰۰ میلیارد تومان پرونده با طرح های مختلف در بخش بانکی داریم که با همکاری بانکهای عامل این تسهیلات در اختیار مددجویان تا آخر سال قرار گیرد تا در بخش اشتغال نقش آفرینی کنند.
مدیرکل کمیته امداد مام خمینی(ره) لرستان افزود: این اشتغال فرصتی است که در گام و اولویت اول مربوط به مددجویان تحت پوشش و فرزندانشان و همه سفره آنهاست.
وی ادامه داد: داماد مددجویان در اولویت پرداخت تسهیلات کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار می گیرند.
منبع:

1401/07/22
22:46:02
5.0 / 5
626
تگهای خبر: رنگ , مهارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP