نکات مهم در انتخاب و خرید تلفن ثابت سازمانی

نکات مهم در انتخاب و خرید تلفن ثابت سازمانی

شاپ: در ادامه شما را با نکات مهمی که هنگام خرید و انتخاب تلفن ثابت سازمانی باید به آن توجه کنید، آشنا می نماییم.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، در گذشته برقراری ارتباط تلفنی با قابلیت چند تماس همزمان بوسیله یک شماره تلفن امکان پذیر نبود و سازمان ها بخش قابل توجهی از هزینه های خودرا صرف مکالمات درون و بیرون سازمان می کردند. به علاوه شماره تلفن شرکتها و سازمان ها در پی جابه جایی از دست می رفت و یک دردسر تازه در محل کار جدید محسوب می شد.
از سوی دیگر بهینه سازی و کاهش هزینه های تماس تلفنی در سازمان ها انگیزه بسیار مناسبی است تا شرکتها متقاضی تلفن ثابت سازمانی باشند. تلفن ثابت سازمانی باتوجه به ضرورت به روز رسانی شیوه های قدیمی ارتباط مانند تلفن های سنتی به وجود آمده تا زمینه ساز ارتباطی سریع، کم هزینه و کارآمد برای سازمان ها شود و منجر به بهبود در نحوه برقراری ارتباط ها می شود.
این محصول امکان برقراری چندین تماس هم زمان ورودی و خروجی را به کلیه مقاصد و اپراتورها فراهم می آورد و به سازمان ها و کسب وکارهای بزرگ و کوچک امکان می دهد تا بدون نیاز به چند خط تلفن، تنها یک شماره اختصاصی دریافت نمایند و بر روی این شماره به تعداد مورد نیاز کانال ایجاد کنند. امکانی که موجب می شود تا شرکتها و سازمان ها دیگر هیچ تماسی را از دست ندهند.
سرویس های تلفن ثابت سازمان (VoIP) از هر جای ایران و تنها با اتصال به شبکه، دسترسی به تماسهای ورودی سازمان را روی لپ تاپ یا تلفن همراه بدون هیچ هزینه ی اضافه ای امکان پذیر می کند. در این حالت کارکنان سازمان از هر نقطه ی ایران می توانند پاسخ گوی تماسهای ورودی سازمان خود باشند.
تامین امنیت مکالمات و کاهش هزینه های سازمان از دیگر نیازهایی ست که شرکتها از خدمات ارتباطی توقع دارند و هر دو این نیازها بسادگی در خدمات تلفن اینترنتی قابل دست یابی ست.
نکات مهم در خرید و انتخاب تلفن ثابت سازمانی
برای انتخاب سرویس تلفن ثابت سازمانی شرکت ها و سازمان ها باید نکاتی را رعایت نمایند تا با مناسب ترین هزینه بهترین سرویس را دریافت نمایند. در این انتخاب سرعت و کیفیت در برقراری تماس دو شاخص مهم برای صاحبان شرکتها و سازمان ها است.
شرکت ها در انتخاب تلفن ثابت سازمانی باید حق انتخاب داشته باشند و سرویس دهنده ای دراین زمینه موفق است که حق انتخاب شماره دلخواه را به شما بدهد.
در کنار همه موارد اشاره شده در بالا، با اهمیت ترین دلیلی که سبب شده است تا سازمان‎ ها بستر خدمات مخابراتی خودرا تغییر داده و به استفاده از تلفن ثابت سازمانی روی بیاورند، امکان برقراری چندین تماس همزمان است. در نتیجه برای سازمان هایی که تعداد تماسهای هم زمان زیاد است، این خاصیت تلفن های ثابت سازمانی بسیار مفید می باشد.
پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمامی روزهای هفته، دیگر خاصیت است که شرکتها و سازمان ها در هنگام دریافت تلفن ثابت سازمانی باید به آن توجه نمایند چونکه این خدمات نخستین و با اهمیت ترین راه ارتباطی سازمان است و به مراقبت دایمی نیاز دارد.
ویژگی های خدمات تلفن سازمانی شاتل (شاتل تاک)
دریافت پشتیبانی حرفه ای از متخصصین و کارشناسان شاتل
شرکت شاتل برپایه این اصل که سازمان ها جهت راه اندازی تلفن ثابت سازمانی نباید مجبور به صرف زمان و هزینه ی نامتعارف شود با بهره بردن از تیم کارشناسی و پشتیبانی مجرب شرایطی را فراهم نموده است تا خدمات تلفن ثابت سازمانی بسادگی و با هزینه ای اندک در سازمان شما راه اندازی شوند.
حق انتخاب، مالکیت و انتقال شماره تلفن سازمانی
با استفاده از خدمات تلفن ثابت سازمانی شاتل شما از حق انتخاب شماره دلخواه برای سازمان خود برخوردار خواهید شد. همین طور در سرویس شاتل تاک می توانید شماره خودرا به محل جدید سکونت یا کسب وکارتان منتقل کنید و در صورت تغییر نشانی می توانید مالک شماره خط خود بمانید.
پشتیبانی ۲۴*۷
شاتل همچون شرکت هایی است که پشتیبانی از مشتری و پشتیبانی دایمی ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته را به عنوان یکی از الزامات ارائه خدمات تلفن ثابت سازمانی با عنوان "شاتل تاک" به همه ی شرکت ها، سازمان ها و کسب وکارها، ارائه می دهد.
سرویس مقرون به صرفه و کم هزینه
یکی دیگر از خاصیت های سرویس شاتل تاک نداشتن هزینه های ماهانه ای همچون هزینه ی نگه داری و حق اشتراک است. ضمن آنکه هزینه مکالمات در کنار حفظ کیفیت، مقرون به صرفه خواهد بود.
برای استفاده از خدمات تلفن سازمانی شاتل می توانید به آدرس https: //talk.shatel.com مراجعه یا با شماره ۹۱۰۰۰۹۹۹ تماس حاصل فرمایید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1401/06/07
12:55:11
5.0 / 5
515
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , كیفیت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲