مهر بررسی كرد؛

افزایش نرخ اجاره ها بر طبق تمایل مالکان

افزایش نرخ اجاره ها بر طبق تمایل مالکان

شاپ: بررسی های میدانی خبرنگار مهر از افزایش اجاره بها در 45 روزه نخست سال جاری در تهران و دیگر شهرها حکایت دارد.به گزارش شاپ به نقل از مهر، بررسی های میدانی از وضعیت اجاره بها نشان میدهد که واحدهای مسکونی با متراژ کم در محله های متوسط نشین تهران با وجود آنکه با افزایش عجیب قیمت در ۴۵ روز ابتدایی سال جاری نسبت به سال قبل روبه رو شده، اما به سبب کم بودن فایل های رهن و اجاره همچنان با اقبال خانوارهای با بُعد کم مواجه می باشد.
واحد مسکونی ۴۰ متری ۱۶ سال ساخت یک خوابه طبقه همکف در مجیدیه جنوبی با پارکینگ و انباری با ۲۶۰ میلیون تومان رهن کامل فایل شده است.
واحد ۶۰ متری نوساز در شمال خیابان آزادی محله زنجان دو خوابه را آسانسور و پارکینگ با ۴۰۰ میلیون تومان رهن کامل به متقاضیان ارائه می شود.
همچنین واحد ۵۸ متری ۵ سال ساخت یک خوابه با آسانسور و پارکینگ و انباری واقع در منطقه جیحون ۳۰۰ میلیون تومان رهن و ۱.۵ میلیون تومان اجاره بها از طرف موجر آماده واگذاری است.
آپارتمان ۵۴ متری یک خوابه ۳۰ سال ساخت در دهکده المپیک طبقه دوم با پارکینگ و بدون آسانسور ۱۰۰ میلیون ودیعه و ۴ میلیون تومان اجاره ماهانه در دفاتر مشاوران املاک فایل شده است.
واحد ۶۰ متری در شهران جنوبی طبقه دوم یک خوابه ۱۴ سال ساخت با پارکینگ ۴۰۰ میلیون تومان رهن کامل شده است.
واحد ۶۰ متری دو خوابه واقع در تهرانپارس غربی طبقه همکف ۱۹ سال ساخت بدون آسانسور و پارکینگ ۹۰ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهانه ۵.۸ میلیون تومان از طرف موجر آماده قرارداد است.
طیقه ۳ یک آپارتمان ۶۰ متری دو خوابه در شهر جدید اندیشه بدون آسانسور و پارکینگ ۲۰۰ میلیون تومان رهن کامل فایل شده است.
واحد ۵۰ متری یک خوابه در محله جیحون بدون آسانسور انباری و پارکینگ با ۶۰ میلیون ودیعه و اجاره ماهانه ۵ میلیون تومانی، از دیگر فایل هایی است که نشان میدهد برخی موجران دنبال گرفتن اجاره بیشتری هستند تا ودیعه مسکن.
مالک یک واحد ۴۵ متری یک خوابه ۶ سال ساخت طبقه ۴ در محله سلسبیل با آسانسور، پارکینگ و انباری، تقاضای ۱۴۰ میلیون تومان ودیعه و اجاه ماهانه ۴.۵ میلیون تومانی کرده است.
در شهران جنوبی نیز موجر واحد ۴۵ متری ۱۶ سال ساخت در طبقه سوم بدون آسانسور ولی با پارکینگ را می خواهد با رقم ودیعه ۲۰۰ میلیونی و اجاره ماهانه ۴ میلیون تومان به بازار اجاره مسکن عرضه نماید.
واحد یک خوابه ۵۵ متری ۱۱ سال ساخت در پیروزی نیز بدون آسانسور واقع در طبقه ۴ با ۱۰۰ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهانه ۳.۳ میلیون تومانی فایل شده است.
مالک سوئیت ۱۲ متری در جیحون ۲۲ سال ساخت بدون پارکینگ، آسانسور و انباری از مستأجران تقاضای ۱۳ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهانه ۳ میلیون تومانی کرده است.
واحد ۵۰ متری یک خوابه در سهروردی ۲۷ سال ساخت طبقه ۴ بدون آسانسور و با پارکینگ را ۱۳۰ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهانه ۶ میلیون تومانی عرضه نموده اند.
طبقه سوم آپارتمان ۵۰ متری یک خوابه در شهران شمالی ۱۱ سال ساخت با آسانسور، پارکینگ و انباری با رهن کامل ۴۰۰ میلیون تومانی به بازار عرضه شده است.
مالک واحد ۵۷ متری یک خوابه ۲۰ سال ساخت طبقه همکف با پارکینگ و انباری در جنت آباد مرکزی نیز تقاضای ۷۰ میلیون تومان رهن و اجاره ماهانه ۸ میلیون تومانی کرده است.


منبع:

1401/03/19
00:02:11
5.0 / 5
748
تگهای خبر: بازار , خواب , رنگ , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
شاپ SHAAP