جابجایی بیشتر از 695 هزار نفر از پایانه های مسافربری خوزستان

جابجایی بیشتر از 695 هزار نفر از پایانه های مسافربری خوزستان

به گزارش شاپ خوزستان معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از رشد ۱۷درصدی جابجایی مسافر از پایانه های مسافربری استان طی دو ماه نخست سال اطلاع داد و اظهار داشت: در این زمان بیشتر از ۶۹۵ هزار مسافر از پایانه های مسافربری خوزستان جابجا شدند.فواد غزیعلی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در فروردین و اردیبهشت سال جاری ۶۹۵ هزار و ۸۵۷ مسافر از پایانه های مسافربری استان جابجا شده اند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۷درصدی را نشان داده است.

وی اضافه کرد: در این زمان تعداد ۱۱۲ هزار و ۷۶۸ سفر توسط ناوگان عمومی مسافر به ثبت رسیده است که با بازگشت تعداد و ظرفیت مسافران در اتوبوس ها به پیش از دوران کرونا، نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱.۹ درصد کاهش داشته است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار داشت: تعداد مسافران جابه جا شده برون استانی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی ۲۵۱ هزار و ۷۲۶ نفر و تعداد مسافران جابه جا شده درون استانی هم ۴۴۴ هزار و ۱۳۱ نفر ثبت شده است.

غزیعلی افزود: در این بازه زمانی ۶۸ هزار و ۳۱۸ مورد خرید بلیت اینترنتی ثبت شده است که این رقم نسبت به فروردین و اردیبهشت سال قبل افزایش ۷۵ درصدی را نشان داده است.

منبع:

1401/03/12
10:33:21
5.0 / 5
737
تگهای خبر: اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP