جاده هراز باز شد

جاده هراز باز شد

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور اعلام نمود که ساعاتی پیش محور هراز که به علت انجام عملیات کارگاه جاده ای مسدود اعلام شده بود، بازگشایی شد.


ایمان محرابی نیا در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: ۲۵ اردیبهشت ماه محور هراز به علت انجام عملیات کارگاه جاده ای در حد فاصل پارک جنگلی آمل تا پیچ ابتهاج مسدود اعلام شده بود که با عنایت به اتمام عملیات جاده ای، محور هراز ساعاتی پیش بازگشایی شد.
وی اضافه کرد: از آنجائیکه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور درصدد راه اندازی پل در این محدوده از محور هراز بود و می خواست بستر جاده را بشکافد ازاین رو مجبور شدیم جاده هراز را از ۲۵ اردیبهشت ماه تا امروز مسدود اعلام نماییم.
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور با اشاره به اینکه حدود یک ماه آینده باردیگر محور هراز با انسداد مقطعی مواجه می شود، اظهار داشت: با عنایت به برنامه ریزی های صورت گرفته برای تکمیل عملیات راه اندازی این پل محور هراز از ۲۲ خردادماه تا ۲۵ خردادماه از ساعت ۸ بامداد تا ۱۷ به علت اجرای عملیات تیرگذاری پل استراباکو و قطع درختان خطرآفرین (در کیلومتر یک تا ۶۵) مسدود و تردد از محورهای جایگزین (چالوس و فیروزکوه) انجام می شود.
منبع:

1401/02/29
13:54:40
5.0 / 5
913
تگهای خبر: عمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP