نفت هر روز گرانتر از دیروز می شود؛

افزایش ادامه دار قیمت نفت در بازار جهانی

افزایش ادامه دار قیمت نفت در بازار جهانی

قیمت نفت برنت دریای شمال امروز در بازارهای جهانی با 1 دلار و 29 سنت افزایش به حدود 108 دلار در هر بشکه رسید.


به گزارش شاپ به نقل از اویل پرایس، قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۲۸ اسفند ماه) در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت های روز گذشته با ۱ دلار و ۲۹ سنت افزایش به ۱۰۷ دلار و ۹۳ سنت رسیده که نسبت به آخرین قیمت های معاملاتی روز گذشته ۱.۲۱ درصد افزایش را به خود دیده است.
همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۱ دلار و ۷۲ سنت افزایش به ۱۰۴ دلار و ۷۰ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت های معاملاتی روز گذشته ۱.۶۷ درصد افزایش را به خود دیده است.
قیمت نفت برنت دریای شمال روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با کاهش ۴.۲۱ درصد یا ۴ دلار و ۷۴ سنتی روبرو شده است، همین طور قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با افزایش ۱۸.۱ درصدی یا ۱۶ دلار و ۵۴ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۳۴.۲۷ درصدی یا ۲۷ دلار و ۵۵ سنتی روبرو شده است.
از طرف دیگر قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با کاهش ۴.۲۳ درصدی یا ۴ دلار و ۶۳ سنتی روبرو شده است، همین طور قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با افزایش ۱۶.۲۸ درصدی یا ۱۴ دلار و ۶۶ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۳۵.۵۶ درصدی یا ۲۷ دلار و ۶۹ سنتی روبرو شده است.

1400/12/28
23:06:03
5.0 / 5
762
تگهای خبر: بازار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP