دانلود کنید راهنمای انتخاب هدایای سازمانی برای کارکنان

دانلود کنید راهنمای انتخاب هدایای سازمانی برای کارکنان

به گزارش شاپ یکی از چالش های همیشگی تیم های منابع انسانی انتخاب هدیه ی مناسب و مطلوب برای همه ی اعضای سازمان است؛ ما به شما برای یک انتخاب بهتر کمک می نماییم.به گزارش شاپ به نقل از مهر، در خلال سالهای اخیر، واحدهای منابع انسانی توجه بیشتری به حس و حال پرسنل سازمان خود نشان داده اند و تلاش می کنند تا با اهدای هدایای سازمانی در مناسبت های مختلف، همدلی و همراهی بیشتری را بوجود آورند.
یکی از چالش های همیشگی تیم های منابع انسانی انتخاب هدیه ی مناسب و مطلوب برای همه ی اعضای سازمان است. ایجاد توازن بین منابع مالی و زمانی با ترجیحات و مطلوبات پرسنل، شاید به نظر ساده برسد اما در عمل پیچیدگی های فراوانی دارد.
ما در کارگاه با هدف فهم بهتر از ترجیحات پرسنل برای دریافت هدایای غیرنقدی، پروژه ای پروژهشی را آغاز کردیم تا بتوانیم به این سؤال که «چه هدیه ای مناسب است؟» پاسخ دهیم.
در این پژوهش قریب به ۱۰۰۰ داوطلب شرکت کردند و به سوالات ما پاسخ دادند. نتیجه ی این تحقیق هم اینک پیش روی شما قرار گرفته است.

این تحقیق با حمایت ابر آروان امکان پذیر شد. برای دریافت نسخه ی کامل گزارش می توانید به صفحه هدایای سازمانی در کارگاه رجوع کنید.
با کارگاه سر از کار مشاغل در آوریم!
پادکست کارگاه در دل گفت وگوهایی دوستانه با متخصصان تلاش می کند طراحی مسیر شغلی را برای نوکارجوها ساده تر کند.
شنیدن قصه کار حرفه ای و مسیر زندگی افراد، پُر از ایده های نو برای تدوین نقشه ی شغلی است. کارگاه کمک می نماید که به ماجرای مشاغل مختلف سرک بکشیم و با دید بهتری، حرفه ی مطلوب مان را انتخاب نماییم.
نسخه ی تصویری کارگاه در یوتوب منتشر می شود. همچینن می تواند نسخه ی صوتی کارگاه از راه همه ی اپلیکیشن های پادکست دنبال کنید. برای شنیدن بیشتر از چهل گفتگوی انتشار یافته به صفحه کارگاه در کست باکس رجوع کنید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1400/12/09
23:07:16
5.0 / 5
813
تگهای خبر: داوطلب , عمل , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴