سخنگوی دولت:

اخبار منتشره درباره انتصابات وزارت کار صحیح نیست

اخبار منتشره درباره انتصابات وزارت کار صحیح نیست

شاپ: سخنگوی دولت اصرار کرد که وزیر کار در طرح ساماندهی صندوق ها مورد تقدیر رئیس جمهور قرار گرفته است.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در پاسخ به خبرنگار ایسنا درباب حواشی مطرح شده در رسانه ها در خصوص این که «رئیس جمهور به وزیر کار درباب انتصابات این وزارت خانه تذکر داده اند»، ضمن تکذیب این مساله از تقدیر رییس جمهور از وزیر کار آگاهی داد.
علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت اظهار داشت: در جلسات مختلف تخصصی، کارشناسی یا مسولین مختلف با رئیس جمهور مباحث مختلفی مطرح می شود که گاهی رئیس جمهور موارد را به مراجع ذیصلاح ارجاع می دهند.
بهادری جهرمی اشاره کرد: در یکی از جلسات اخیر تعدادی از نمایندگان با رئیس جمهور که بصورت منظم برگزار می شود، ادعاهایی درباب برخی انتصابات عنوان شد که محدود به یک وزارت خانه هم نبود. رئیس جمهور هم بصورت کلی قاعده و روش دولت در این عرصه را تبیین کردند که هم در مرحله احراز شرایط اولیه و هم نظارت بر عملکرد و استمرار شرایط دقت نظر صورت می گیرد و اعلام گردید چنانچه موارد مستندی وجود داشته باشد باید به مراجع ذیصلاح در دولت ارائه گردد.
رییس شورای اطلاع رسانی دولت اشاره کرد: البته تا جایی که بنده در جریان هستم هم هنوز هیچگونه مستند یا گزارش خاصی در این رابطه ارائه نشده است.
بهادری اظهار داشت: پس هیچگونه دستور خاصی نسبت به وزیر خاص یا انتصاب خاصی صادر نشده و فقط رویه معمول و روال عادی دولت در رسیدگی و نظارت بر موضوعات تبیین شده است.
وی اشاره کرد: درباب وزیری که شما اشاره کردید هم بطور خاص باید عرض کنم اتفاقا بتازگی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت ایشان طرح ساماندهی وضع موجود صندوق های بازنشستگی را ارائه کردند که مورد تقدیر رییس جمهور قرار گرفت.
منبع:

1400/11/15
13:29:31
5.0 / 5
895
تگهای خبر: رنگ , عمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP