بدون شرط سنی

سامانه واکسیناسیون کرونا برای دریانوردان باز شد

سامانه واکسیناسیون کرونا برای دریانوردان باز شد

به گزارش شاپ دبیر انجمن صنفی دریانوردان با بیان این که سامانه نوبت دهی واکسیناسیون salamat.gov.ir برای دریانوردان باز شده است، جزئیات ثبت نام آنان در این سامانه را شرح داد.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، طبق اعلام سازمان بنادر و دریانوردی، سامان رضایی در مورد نحوه ثبت نام دریانوردان در سامانه واکسیناسیون کرونا، اظهار نمود: دریانوردان می توانند از امروز با رفتن به سامانه salamat.gov.ir وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
دبیر انجمن صنفی دریانوردان اضافه کرد: بر مبنای هماهنگی و پیگیری های وزارت راه و شهرسازی و سازمان بنادر و دریانوردی با وزارت بهداشت، اسامی و اطلاعات ۸۵ هزار دریانورد شامل دریانوردان اقیانوس پیما، دریانوردانی که سفرهای ساحلی انجام می دهند و هم کارکنان حوزه دریایی، در سامانه در ارتباط با وزارت بهداشت بارگذاری شده است.
وی با اشاره به اینکه شرط سنی برای دریانوردانی که اسامی آنها در سامانه وزارت بهداشت بارگذاری شده لحاظ نخواهد شد، افزود: دریانوردان حائز شرایط با رفتن به سامانه یاد شده، اطلاعات خود نظیر کد ملی، شماره تماس، شهر محل تزریق واکسن و سایر اطلاعات تکمیلی را وارد می کنند.
رضایی تصریح کرد: دریانوردان ابتدا نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام می کنند و بعد از وارد کردن اطلاعات خود، پیامک زمان و محل رجوع برای تزریق واکسن کرونا به شماره همراه آنها ارسال می شود.
منبع:

1400/05/23
11:25:26
5.0 / 5
1212
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP