پلت فرم نوین استخدام نیروی كار رونمایی گردید

پلت فرم نوین استخدام نیروی كار رونمایی گردید

به گزارش شاپ در رویداد مدیریت منابع انسانی از پلت فرم نوین استخدام نیروی کار رونمایی گردید.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، در حاشیه رویداد راهکارهای مدیریت منابع انسانی با رویکرد و عرضه جدید ترین دستاوردها در حوزه جذب و استخدام نیرو از پلت فرم نوین استخدام نیروی کار رونمایی گردید. این پلت فرم در واقع یک سامانه نوین و هوشمند استخدام در بازار کار است.
دکتر یاسر نثاری، دبیر علمی این رویداد ضمن اشاره به همکاری حدود ۵۰۰ شرکت برتر ایران با این پلت فرم و عرضه آماری از اولویت کارفرمایان در جذب نیروی کار و چالش های موجود در استخدام، امیدوار شد که فرآیند استخدام نیروهای کار از راه این پلت فرم سهل تر و اصولی تری شود و از منابع انسانی به نحوه احسنت استفاده و از هدر رفتن نیروهای انسانی جلوگیری شود.
از راه پلت فرم ایران HR رزومه افراد جویای کار بارگذاری می شود و کارفرمایان با انتشار آگهی می توانند افراد مورد نیاز خود در آن شغل مورد نظر را جذب کنند، به شکلی ارتباط مستقیم بین افراد جویای کار و کارآفرینان ایجاد می شود.
در این رویداد محسن مکرمی، مدیر ارشد توسعه منابع انسانی یکی از شرکتهای استارتاپی با تشبیه سازمان به ساختار یک درخت اظهار داشت: سازمان ها باید فرآیندی روبه رشد با مشکلات کمتر را برای نسل بعدی و آینده سازمان فراهم نمایند.
در این رویداد که از جانب انجمن شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت و با حضور مدیران سازمان های پویا و اساتید منابع انسانی در کشور برگزار شد، به بررسی و عرضه راهکارهای مختلف و اساسی ترین مسائل در رابطه با حوزه منابع انسانی و استخدام نیروی کار و اهمیت آن پرداخته شد.1400/04/22
21:54:46
5.0 / 5
1244
تگهای خبر: بازار , سلامت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP