از ۲۰ تیرماه تا ۳۱ مرداد سال جاری؛

تخصیص لاستیك دولتی به رانندگان حمل كالاهای اساسی از بندر امام

تخصیص لاستیك دولتی به رانندگان حمل كالاهای اساسی از بندر امام

به گزارش شاپ مدیرکل حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تخصیص یک جفت لاستیک تشویقی به رانندگانی که مبادرت به حمل کالاهای اساسی از مبدا بندر امام خمینی (ره) کنند، اطلاع داد.به گزارش شاپ به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، غلامحسین دغاغله اظهار داشت: یک جفت لاستیک تشویقی به رانندگانی که مبادرت به حمل کالاهای اساسی از مبدا بندر امام خمینی (ره) کنند تخصیص داده می شود.
وی عنوان کرد: به توجه به اهمیت حمل کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره)، از ۲۰ تیرماه تا ۳۱ مرداد سالجاری یک جفت لاستیک با قیمت دولتی به رانندگان متقاضی تعلق می گیرد.
مدیرکل حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اضافه کرد: رانندگانی که حداقل تعداد ۵ فقره بارنامه در ارتباط با حمل گندم، کنجاله سویا و جو در ارتباط با شرکت پشتیبانی امور دام و شرکت بازرگانی دولتی ایران از مبدأ بندر امام (ره) به تمام نقاط کشور با مجموع مسافت طی شده ۴ هزار کیلومتر حمل کنند، می توانند با رفتن به پایانه بار بندر امام خمینی (ره) نسبت به دریافت یک جفت لاستیک با قیمت دولتی اقدام نمایند.
دغاغله خاطرنشان کرد: تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره) با استفاده از تمامی ظرفیت ها، هم اکنون روند خوبی را طی می کند.


منبع:

1400/04/22
10:18:59
5.0 / 5
1108
تگهای خبر: قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
شاپ SHAAP