بیمه كوثر گواهینامه سیستم مدیریت كیفیت ISO9001:

2015 دریافت كرد

2015 دریافت كرد

به گزارش شاپ شرکت بیمه کوثر برای چهارمین سال متوالی، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO۹۰۰۱: ۲۰۱۵ را دریافت کرد.به گزارش شاپ به نقل از مهر، بنابر اعلام معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی بیمه کوثر، پذیرش سیستم مدیریت کیفیت برای سازمان یک تصمیم ضروری و راهبردی است.
لاله کریمی ضمن اشاره به این که این شرکت در سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ISO۹۰۰۱: ۲۰۱۵ در سیستم مدیریت کیفیت شده بود، تصریح کرد: استقرار سیستم مدیریت کیفیت، می تواند از راه بهبود کیفیت خدمات و فراهم کردن خدمات مطابق الزامات مشتری و قانونی، بسترهای افزایش رضایت مشتری که یکی از اهداف کلان شرکت است را ایجاد نماید.
وی اضافه کرد: انجام ممیزی مستقل توسط شرکتهای گواهی دهنده بین المللی، علاوه بر آگاه کردن مدیران ارشد آن از نقاط قوت و ضعف سیستمی و عملیاتی و امکان بهبود عملکرد کلی شرکت، باعث افزایش اعتماد مشتریان و سایر ذی نفعان می شود.
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی بیمه کوثر اظهار داشت: ضمن تشکر از همه همکاران شرکت در انجام بدون نقص فرآیند ممیزی، امیدوارم با اهتمام بیشتر تمامی واحدها و در دستور کار قرار دادن سفارش های بهبود گزارش ممیزی، در سال آتی شاهد افزایش نقاط قوت شرکت در سیستم مدیریت کیفیت باشیم.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/04/11
15:39:12
5.0 / 5
1306
تگهای خبر: خدمات , سیستم , عمل , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP