وزیر راه و شهرسازی:

تردد در محور جدید سنندج- مریوان از هفتە آیندە برای عموم آزاد است

تردد در محور جدید سنندج- مریوان از هفتە آیندە برای عموم آزاد است

شاپ: کردستان وزیر راە و شهرسازی از امکان تردد عموم مردم از شنبە هفتە آیندە در محور جدید سنندج- مریوان آگاهی داد.


محمد اسلامی امروز (۸تیر) در مراسم بهرەبرداری از محور جدید سنندج-مریوان اظهار نمود: امروزە بە دلیل باور و ایمان قلبی کە در کشور وجود دارد، کشور بە یک کارگاە عمرانی تبدیل شدە است.
وی همین طور از بهرەبرداری راە آهن سنندج-همدان تا ۲ ماە آیندە آگاهی داد و اظهار داشت: تلاش ما بر این است کە تا اختتام دولت دوازدهم پروژە راە آهن سنندج- همدان بە بهرەبرداری برسد و تمام اهتمام ما بر این است که تا اختتام دولت حاضر تمامی پروژه های نیمه تمام را به بهره برداری برسانیم.
محمد اسلامی درباب مزایای بهره برداری از پروژه محور جدید سنندج-مریوان ادامە داد: پروژە محور جدید سنندج- مریوان موجب کاهش طول مسیر و صرفەجویی در زمان سفر و افزایش ایمنی جادەها و مسافرین خواهد شد.
وی به پروژه فرودگاه سقز بعنوان دومین فرودگاه استان کردستان گریزی زد و اضافه کرد: امیدواریم تا اختتام دولت دوازدهم فرودگاە سقز بە عنوان دومین فرودگاە استان نیز افتتاح شود تا در شرایطی که به سبب شرایط جوی و آب و هوایی امکان تردد در فرودگاه سنندج امکان پذیر نبود؛ مردم بوسیله دومین فرودگاه استان به آسانی تردد کنند.
محمد اسلامی در ادامە سخنان خود یادآورشد: امروز بغیر از افتتاح محور سنندج- مریوان، ۵۰کیلومتر از کریدور شمال-جنوب نیز افتتاح می گردد کە نشان از جدیت دولت برای توسعە و پیشرفت استان است.
او در آخر اشاره کرد: از هفتە آیندە عبور و مرور از محور جدید سنندج-مریوان برای عموم مردم آزاد است.
منبع:

1400/04/09
10:08:39
5.0 / 5
1257
تگهای خبر: قلب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
شاپ SHAAP