آیا می توان بدون بیمه پایه، بیمه تكمیلی شد؟

آیا می توان بدون بیمه پایه، بیمه تكمیلی شد؟

شاپ: در این مطلب می خواهیم به این پرسش مهم و پرتکرار که آیا بدون بیمه پایه می توان بیمه تکمیلی دریافت کرد پاسخ دهیم.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، خیلی از افراد دارای بیمه پایه مانند بیمه سلامت، تامین اجتماعی و … نیستند. پیدا کردن شرکتی که بیمه تکمیلی بدون بیمه پایه ارائه کند برای این افراد به یک چالش جدی تبدیل گشته است. از آنجایی که خیلی از شرکت های بیمه ای برای ارائه خدمات بیمه تکمیلی به بیمه پایه نیاز دارند این مساله می تواند برای افرادی که قصد استفاده از خدمات بیمه تکمیلی بدون بیمه پایه را دارند مشکل ساز شود. به همین بهانه، در این مطلب می خواهیم به این پرسش مهم و پرتکرار که آیا بدون بیمه پایه می توان بیمه تکمیلی دریافت کرد پاسخ دهیم. با ما در ادامه همراه باشید.
بیمه پایه چیست؟
برای این که بتوانیم به سؤال «آیا می توان بدون بیمه پایه، بیمه تکمیلی شد؟» پاسخ دهیم ابتدا باید با بیمه گر پایه آشنا شویم. بیمه گره ای پایه سازمان های مانند بیمه خدمات درمان، بیمه تامین اجتماعی، بیمه سلامت و … که طبق قانون بیمه درمان همگانی، به ارائه خدمات درمانی پرداخته و هزینه های درمانی بیمه شدگان خودرا تا سقف تعهدات تعیین شده پرداخت می کنند.
بیمه های پایه تنها قسمتی از هزینه های درمانی را فقط در برخی از مراکز درمانی مشخص پرداخت می کنند. بنا بر این است که نیاز به بیمه درمان تکمیلی به یک نیاز اساسی برای خیلی از افراد تبدیل گشته است. در حقیقت شرکت های بیمه ای مانند بیمه آسماری با ارائه خدمات بیمه تکمیلی کمبودهای بیمه پایه را تا حد زیادی جبران می کنند.

چرا بیمه تکمیلی نیاز به بیمه پایه دارد؟
دلیل حساسیت شرکت های بیمه گر برای لزوم داشتن بیمه گر پایه، کاهش هزینه های بیمه گری و به تبع آن کاهش خسارت بیمه تکمیلی است. با این وجود، شرکت بیمه آسماری، بعنوان بهترین ارائه دهنده خدمات بیمه تکمیلی در ایران، با پشتوانه کمک رسان ایران (SOS) در انواع خاصی از بیمه های تکمیلی نیاز به بیمه پایه را حذف کرده است تا همه هموطنان بتوانند از خدمات بیمه تکمیلی آسماری استفاده نمایند.
کدام بیمه تکمیلی نیاز به بیمه پایه ندارد؟
بیمه آسماری شرایطی را فراهم نموده است که خانواده های ایرانی که از بیمه تامین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی، بیمه سلامت و … استفاده نمی کنند بتوانند از خدمات بیمه درمان تکمیلی خانواده بهره مند شوند. شرکت بیمه آسماری با حمایت شرکت کمک رسان ایران SOS با بیش از ۳۰۰۰ مرکز درمانی در سراسر ایران قرار داد دارد و خدمات منحصر به فردی همچون بیمه کرونا را نیز در اختیار خانواده های ایرانی قرار می دهد. بدین سان اگر به دنبال بیمه تکمیلی بدون بیمه پایه هستید، بیمه تکمیلی خانواده آسماری می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

بیمه تکمیلی خانواده آسماری، بهترین بیمه تکمیلی بدون بیمه پایه
همانطور که از نام آن پیداست، بیمه تکمیلی خانواده، بیمه نامه درمان تکمیلی است که برای خانواده های ایرانی در نظر گرفته شده است. بیمه تکمیلی خانواده آسماری علاوه بر عدم نیاز به بیمه گر پایه، مزایای زیادی در اختیار بیمه شدگان قرار می دهد که آنرا به بهترین بیمه تکمیلی بدون بیمه پایه در ایران تبدیل می کند. همچون این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
بهره مندی ازخدمات آنلاین حدود ۳۰۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد
استفاده از طرح های مختلف باتوجه به نیاز و توان مالی هر فرد
پوشش کامل بیماری کرونا از تشخیص تا درمان
پرداخت غرامت در زمان بستری یا قرنطینه خانگی به سبب مبتلاشدن به بیماری کرونا
صدور بیمه نامه بدون نیاز به چکاپ و آزمایش اولیه
حق بیمه مناسب و امکان پرداخت اقساطی
اما بدون شک مهم ترین مزیت بیمه آسماری این است که در بیمه نامه های طرح خانواده، امکان استفاده از خدمات شرکت کمک رسان ایران SOS را برای بیمه گذار فراهم می آورد. موضوعی که توسط هیچ شرکت بیمه ای دیگری صورت نمی گیرد. کمک رسان ایران SOS بعنوان سهامدار اصلی و ارائه دهنده خدمات بیمه آسماری، یکی از اعضای مرکزی گروه IAG (گروه جهانی کمک رسانی است. شما می توانید در کنار تهیه بیمه درمان تکمیلی بدون بیمه پایه از آسماری و بهره مند شدن از خدمات کمک رسان ایران، با خرید بیمه مسافرتی نیز از خدمات SOS در بیشتر کشورهای جهان استفاده کنید و در هرجایی بتوانید از خدمات بیمه ای در هنگام مسافرت بهره مند شوید.
ارائه بیمه کرونا بدون نیاز به بیمه گر پایه در طرح بیمه تکمیلی خانواده
یکی از مزایای منحصر به فرد طرح بیمه تکمیلی خانواده آسماری، ارائه خدمات بیمه کرونا بعنوان یکی از پوشش های بیمه تکمیلی آسماری است. باتوجه به نیاز خانواده های ایرانی به پوشش خدمات بیمه کرونا، بیمه آسماری در طرح بیمه تکمیلی خانواده خود مبادرت به ارائه پوشش بیمه کرونا برای خانواده های عزیز ایرانی کرده است. از آنجایی که بیمه تکمیلی خانواده آسماری نیاز به بیمه گر پایه ندارد، شما می توانید از خدمات پوشش کرونا شامل جبران هزینه های بستری، جبران هزینه تست تشخیصی کرونا، ارائه پکیج حمایتی ویژه مبتلایان، ویزیت آنلاین و پرداخت غرامت در هنگام قرنطینه (۱ بار در سال و حداکثر ۷ شب) بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد کافی است تا به سایت بیمه آسماری مراجعه کنید.
بیمه آسماری، ارائه دهنده بیمه تکمیلی خانواده بدون بیمه گر پایه
در این مقاله با بیمه تکمیلی بدون بیمه پایه آشنا شدیم و به بررسی بیمه تکمیلی خانواده آسماری بعنوان بهترین بیمه تکمیلی بدون بیمه پایه پرداختیم. شرکت آسماری با پشتوانه شرکت کمک رسان ایران SOS و با همکاری با ۳۰۰۰ مرکز درمانی بهترین انتخاب شما برای بیمه تکمیلی بدون بیمه پایه خواهد بود. جهت استفاده از مزایای بیمه تکمیلی خانوادگی بیمه آسماری کافی است تا همین حالا به سایت بیمه آسماری مراجعه نمایید و اطلاعات تکمیلی را مطالعه کنید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/04/02
19:06:40
5.0 / 5
1255
تگهای خبر: آسم , بیماری , حساسیت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
شاپ SHAAP