رونمایی از محصول تازه گروه صنعتی و پژوهشی زر

رونمایی از محصول تازه گروه صنعتی و پژوهشی زر

شاپ: روغن سرخ کردنی زر اویل محصولی است که کارشناسان گروه صنعتی و پژوهشی زر مبتنی بر استانداردهای سلامت ساخته و در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهند داد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، دفتر مرکزی گروه صنعتی و پژوهشی زر واقع در خیابان شیخ بهایی، یکشنبه ۲۳ خرداد ماه میزبان رویداد رونمایی از تازه ترین محصول این کارخانه بود. مدیران و کارشناسان گروه صنعتی و پژوهشی زر در مراسمی گرد هم جمع شدند تا از تازه ترین اتفاقات برند زر اویل یعنی محصول جدید "روغن سرخ ویژه" و نوآوری در ساختار و بسته بندی جدید محصولات روغن رونمایی نمایند.
روغن سرخ کردنی زر اویل محصولی است که کارشناسان گروه صنعتی و پژوهشی زر مبتنی بر استاندارهای سلامت ساخته و در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهند داد.
چندسالی است که کیفیت روغن های سرخ کردنی محل مناقشه برندهای مختلف غذایی است. کارشناسان سلامت بارها هشدار داده اند که روغن های موجود در بازار حداقل کیفیت لازم جهت استفاده روزانه را نداشته و مشکلات فراوانی را برای مصرف کنندگان به وجود خواهند آورد.
از این رو برندهای معتبر صنایع غذایی تلاش دارند با تولید روغن باکیفیت، بازار را از نگرانی خارج کرده و برند خودرا در موقعیت بهتری قرار دهند.
روغن سرخ کردنی زر اویل تازه ترین تلاش گروه صنعتی و پژوهشی زر برای کسب رضایت مشتری است.
ویژگی های منحصر به فرد روغن سرخ کردنی زر اویل
در این رویداد که با همراهی کارشناسان و مدیران گروه صنعتی و پژوهشی زر برگزار شد؛ مزیت های تازه ترین محصول گروه صنعتی زر به نمایش درآمد.
بر این اساس روغن سرخ کردنی زر اویل از ترکیب سه روغن ذرت، کنجد و کانولا تشکیل شده است. برمبنای گفته های کارشناسان این گروه صنعتی، از آنجائیکه روغن سرخ کردنی نیاز به دمای بالا دارد و در کنار آن باید غذا را کم چرب کند؛ باید خاصیت هایی داشته باشد عبارتند از:
بدون پالم
وجود پالم در صنایع غذایی به یکی از پر بحث ترین موضوعات صنایع غذایی ایران بدل شده است. این ماده مجاز که در خیلی از تولیدات مواد غذایی وجود دارد، به سبب دارا بودن مقادیر زیادی از اسیدهای چرب اشباع، در دراز مدت می تواند به سلامت مصرف کنندگان لطمه بزند. روغن های سرخ کردنی یکی از محصولاتی است که پالم در آن به میزان زیادی استفاده می شود.
روغن سرخ کردنی زر اویل بدون پالم است و این مسئله می تواند مزیت این تولید غذایی نسبت به تولیدات مشابه باشد.

نقطه دود بالاتر از ۲۲۰ درجه سانتی گراد
نقطه دود همچون خاصیت های مهم روغن های سرخ کردنی است. هرچه نقطه دود بالاتر باشد؛ استفاده از روغن و کارایی آن بیشتر خواهد شد.
نقطه دود روغن های سرخ کردنی می بایست حداقل ۲۲۰ درجه سانتی گراد باشد که نقطه دود محصول تازه گروه صنعتی زر بالاتر از ۲۲۰ درجه سانتی گراد است.
پایداری اکسیداتیو و عدم واکنش سریع با اکسیژن در دمای بالا
افزایش پایداری اکسیداتیو روغن های سرخ کردنی و در کنار آن حفظ کیفیت محصول، از پیچیدگی های تولید روغن های سرخ کردنی است.
روغن سرخ کردنی زر اویل توانسته این پایداری را بین این دو مؤلفه به خوبی حفظ کند.
دارا بودن اسیدهای چرب تک غیر اشباع و چند غیر اشباع مانند امگا ۳، امگا ۶ و امگا ۹
روغن سرخ کردنی زر اویل علاوه بر دارا بودن کمترین مقدار اسیدهای چرب اشباع در مقایسه با سایر روغن ها، دارای چربی های غیر اشباع و ضروری مانند گروه امگا است. این روغن می تواند سبب کاهش کلسترول بد خون و جلوگیری از بیماریهای قلبی شود.

مرتضی سلطانی: حفظ کیفیت در کنار قیمت مناسب
مرتضی سلطانی بنیانگذار گروه صنعتی و پژوهشی زر در سخنان کوتاهی با اشاره به محصول تازه این مجموعه غذایی اظهار داشت: خدا را شاکریم که تازه ترین تولید گروه صنعتی و پژوهشی زر به زودی در دسترس شهروندان ایرانی قرار خواهد گرفت.
او با اشاره به شعار این برند یعنی «به زبر دستی زر، به جوانی ذرت» اظهار داشت: عملکرد ما بعنوان تولیدکننده ملی باید به شکلی باشد که مصرف کننده ایرانی در کنار کیفیت خوب، قیمت مناسبی هم برای محصولات تجربه کند. این موجب می شود استقبال از برند زر ادامه دار باشد.
تغذیه و انتخاب سالم
در این رویداد بروشورهایی در توضیح محصول تازه گروه صنعتی و پژوهشی زر بین افراد حاضر توزیع شد. بروشوری که در آن به خصوصیات این محصول تازه اشاره شده بود.
در ابتدای این بروشور آمده است:
«در روزهایی که سلامتی بیشتر از همیشه برای ما اولویت دارد و دغدغه همه افراد جامعه است؛ بر آن شدیم تا خانواده زر اویل را کامل تر کرده و تندرستی را به جامعه هدیه دهیم.
زیرا معتقدیم که قسمتی از سلامت بدن از تغذیه و انتخاب سالم آغاز می شود.
از این رو روغن سرخ کردنی زر اویل را بر تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان غلات زر ساخته و دانه ای دیگر از غلات باارزش را فشردیم.»
امید است با همت و جدیت دست اندرکاران، دسترسی به محصولات زر اویل که پیام آور سلامتی و تندرستی مصرف کنندگان است برای کلیه هموطنان عزیز فراهم شود.
این رویداد با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی کرونا اجرا شد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/03/27
23:28:38
5.0 / 5
1079
تگهای خبر: ارز , استاندارد , بازار , برند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شاپ SHAAP