وزیر راه و شهرسازی:

رینگ حلقه حفاظتی اصفهان در یك بازه زمانی فشرده راه اندازی می شود

رینگ حلقه حفاظتی اصفهان در یك بازه زمانی فشرده راه اندازی می شود

به گزارش شاپ اصفهان وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با تلاش و پیگیری های مداوم متعهد هستیم رینگ حلقه حفاظتی اصفهان را در یک بازه زمانی فشرده راه اندازی نماییم.


محمد اسلامی، امروز (شنبه_ ۲۲ خرداد) در آئین بهره برداری از مجموعه پل ها و تقاطع چهار سطحی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در اصفهان، اظهار نمود: سه بار برای افتتاح این پروژه وعده کرده بودیم که سرانجام امروز این مهم محقق شد. کشور روزهای بسیار سختی را طی کرده است و اگر از ابعاد هر کاری باخبر نباشیم قضاوت درباره آن دشوار است. در شرایطی که در جنگ اقتصادی هستیم و کشور در مسیری قرار گرفته، مسیرهای مالی آن بسته است و افتتاح پروژه های توسعه ای مصداق باور و اراده دستگاهها است.
وی اضافه کرد: ساخت و سازها باید برمبنای ضوابط ساخته شود و امکانات عادلانه توزیع شود. بحث حمل و نقل و جریان ترافیک با بهره گیری از ظرفیت هایی که بتواند ترافیک را روان کند از اهمیت برخوردارست و رینگ حفاظتی را برای اصفهان بزرگ در نظر گرفته ایم و در یک زمان بندی فشرده افتتاح آن محقق خواهد شد.
به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، وزیر راه و شهرسازی افزود: افتتاح کنار گذر شرق در اصفهان مسیرهای شمال به جنوب را بسیار نزدیک تر می کند و حرکت ترانزیتی را روان تر خواهدنمود.
در اختتام این آیین تفاهم نامه مشارکت دولت جمهوری اسلامی ایران و شهرداری اصفهان در راه اندازی حلقه حفاظتی شهر اصفهان به امضا رسید.
منبع:

1400/03/23
10:16:10
5.0 / 5
1172
تگهای خبر: دستگاه , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP