كالاكارت بانك مهر ایران راهی برای خرید اقساطی با كارمزد ۲تا۴درصد

كالاكارت بانك مهر ایران راهی برای خرید اقساطی با كارمزد ۲تا۴درصد

به گزارش شاپ با کارت اعتباری بانک مهر ایران میتوان به صورت اقساطی کالا و خدمات دریافت و اقساط آنرا به بانک پرداخت کرد.به گزارش شاپ به نقل از مهر، بانک مهر ایران با ابتکار در طرح های مختلف و متنوع اعتباری خود مدتی است که با عرضه کالاکارت، توانسته به آسان کردن شرایط خرید کالا و دریافت خدمات مختلف کمک نماید. کارتی اعتباری که به وسیله آن میتوان به صورت اقساطی کالا و خدمات دریافت و اقساط آنرا به بانک پرداخت کرد.


به اعتبار کالاکارت مهر ایران، به هیچی فکر نکن و فقط بخر!
در طرح کالاکارت که با هدف افزایش قدرت خرید مردم در شرایط نابسامان اقتصادی درحال اجراست، متقاضیان می توانند بدون احتیاج به سپرده گذاری در هر یک از شعب بانک مهر ایران، مبادرت به تشکیل پرونده کرده و تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال کالاکارت دریافت نمایند. لازم به ذکر است در شرایطی خاص، احتیاج به ضامن نبوده و تنها عرضه درخواست کافی است.
دریافت کالاکارت برای افراد، فاقد هرگونه محدودیتی بوده و افراد با استعلام از راه وبسایت بانک مهر ایران می توانند از تعداد و نوع صنف پذیرنده مد نظر خود برای خرید کالا یا دریافت خدمات، آگاه شوند. تنوع پذیرنده های کالاکارت بانک مهر ایران گسترده بوده و صنوف مختلف همچون کالای دیجیتال، لوازم خانگی، تأسیسات ساختمانی، فروشگاه مواد غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، پوشاک و همینطور خدماتی مانند بیمه، درمان، آموزشگاه و دیگر موارد را در بر می گیرد. نام، آدرس و شماره تماس این پذیرنده ها از راه وبسایت بانک مهر ایران به آدرس www.qmb.ir در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.
بازپرداخت اقساط کالاکارت در بازه های ۶، ۹ و ۱۲ ماهه بوده که برای بازپرداخت یک ساله تنها ۴ درصد کارمزد دریافت می شود که این میزان برای اقساط ۶ ماهه، به نصف یعنی ۲ درصد کاسته می شود. ضمن آنکه پرداخت اقساط از یک ماه بعد از دریافت کالاکارت شروع می شود.
همچنین بانک مهر ایران چندی پیش به منظور سنجش و ارزیابی این طرح، با رفتن به بعضی از فروشگاه های پذیرنده طرف قرارداد با کالاکارت، نظر مردمی را که با استفاده از این امکان برای خرید آمده بودند، جویا شد.
خوشبختانه میزان استقبال و رضایت از این طرح به اندازه ای بوده که بانک مهر ایران در نظر دارد با بیشتر کردن تعداد پذیرنده ها، دامنه کالا و خدمات زیر پوشش این طرح را گسترش دهد تا قدرت انتخاب متقاضیان این طرح بیشتر از پیش افزایش یابد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/03/10
17:31:13
5.0 / 5
1143
تگهای خبر: آموزش , ارز , بهداشت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP