آزمایش كرونا با آزمایش آنلاین

آزمایش كرونا با آزمایش آنلاین

به گزارش شاپ آزمایش آنلاین فرآیند آزمایش دادن را برای همگان آسان کرده و فرد مشکوک به بیماری تنها کافیست با رزرو وقت تست خویش را در منزل و یا محل کار انجام دهد.به گزارش شاپ به نقل از مهر، سلامتی و ایمنی بیماران در اولویت مجموعه آزمایش آنلاین قرار دارد. تیم پزشکان و پرستاران ما برای به حداقل رساندن خطرات آلودگی و ابتلاء به بیماری کوید -۱۹ از دستورالعمل ها، پروتکل ها و مراقبت های بهداشتی به دقیق ترین حالت ممکن پیروی می کنند. تیم آزمایش آنلاین همینطور اطمینان حاصل می کند تا آزمایشات کوید -۱۹ به صورت کاملاً حرفه ای در آزمایشگاه های معتبر باکیفیت بالا انجام شده و نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن به بیماران عرضه می شود.
اگر فردی علایم مرتبط به ویروس کوید -۱۹ را تجربه کند، لازم است آزمایش COVID-۱۹ صورت گیرد و از تماس نزدیک با دیگران برای مدت ۱۴ روز خودداری کند. خبر خوب اینکه، برای انجام تست های در ارتباط با ویروس کوید -۱۹ لازم نیست منزل یا محل کار خویش را ترک نمائید. زیرا آزمایش آنلاین فرآیند آزمایش دادن را برای همگان آسان کرده و فرد مشکوک به بیماری تنها کافیست با رزرو وقت تست خویش را در منزل و یا محل کار انجام دهد.
سلامتیار آزمایش آنلاین با حفظ تمامی پروتکلهای بهداشتی به منزل یا محل کار بیمار رفته تا تست کرونا در منزل انجام دهد و بعد از انجام تست، نمونه گرفته شده را به آزمایش منتقل کرده و در نهایت ظرف مدت ۱۲ الی ۲۴ ساعت نتیجه را به صورت کاملاً مجانی به بیمار عرضه می دهند.
تستی که برای بیماران مشکوک به کرونا استفاده می شود، بعنوان تست PCR شناخته شده است. این تست برای تشخیص وجود عفونت با SARS-CoV۲ (ویروس کرونا که سبب بیماری COVID-۱۹ می شود) استفاده می شود. همینطور لازم است بدانید، یک آزمایش بسیار حساس است که با استفاده از تکنیکی به نام RT-PCR انجام می شود. این آزمایش با استفاده از یک نمونه گیری در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود و بعنوان قابل اطمینان ترین آزمایش برای تشخیص بیماری عفونی کوید -۱۹ شناخته شده است.
نحوه انجام تست کوید -۱۹
با استفاده از ابزاری به نام سواب، نمونه مورد نظر از بینی و گلو گرفته می شود. سپس نمونه جهت بررسی به آزمایشگاه معتبر ارسال شده و همانطور که در ابتدا اشاره شد، نتایج آن طی ۱۲ الی ۲۴ ساعت با بیمار به اشتراک گذاشته می شود.
سوالات رایج
* آیا تست کرونا دردناک است؟
تست Covid-۱۹ می تواند تا حدودی ناراحت کننده باشد اما دردناک نیست. آزمایشات با استفاده از یک سواب انجام می شود اما این کار با مهارت کامل و به آرامی به بینی و حلق بیمار نفوذ می کند. انجام تست کرونا امکان دارد منجر به ناراحتی جزئی در گلو و بینی مانند سرفه و یا احساس خستگی شود.
* آیا میتوان تست کرونا را در خانه یا محل کار انجام داد؟
بله، تیم azmayeshonline.com می تواند برای انجام آزمایش Covid-۱۹ به خانه شما رجوع کند. پرستاران حائز شرایط ما به خانه و محل کار شما می آیند و کاملاً مجهز به تجهیزات محافظتی، آزمایش شما را در زمان مناسب و موردنظر شما انجام می دهند.
* نحوه رزرو تست کرونا
شما باید فرم درخواست قرار ملاقات را در وب سایت azmayeshonline.com پر کنید و در نهایت پشتیبانان ما برای تعیین زمان ملاقات مناسب و انتخابی بیمار، با شما تماس حاصل می نمایند. همینطور می توانید به صورت مستقیم با ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را با پشتیبانان ما جهت رزرو تست کرونا در منزل یا محل کار در بین بگذارید.
تیم آموزش دیده ما به محل اقامت شما مراجعه نموده و طبق قوانین بهداشتی نمونه ها را جمع آوری می نمایند. سلامتیار ما همه مراقبت های لازم را انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که هیچ آلودگی از راه کارکنان یا تجهیزات ما بروز نمی دهد.
* هزینه تست کرونا
تمامی هزینه های مراقبت های پزشکی برای آزمایش Covid-۱۹ با قیمت های استاندارد شده توسط بهداشت مطابقت دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.
* تستPCR بهتر و مطمئن تر است یا تست آنتی بادی؟
آزمایش PCR کوید -۱۹ تشخیص می دهد که آیا شما هم اکنون Covid-۱۹ دارید یا خیر. با آزمایش آنتی بادی تنها مشخص می شود که آیا شما در گذشته به بیماری کوید -۱۹ مبتلا بوده اید یا خیر و همینطور با بررسی سطح آنتی بادی Covid-۱۹ در بدن مشخص می شود که بهبود یافته اید یا خیر.
* در صورت مثبت شدن تست کرونا چه باید کرد؟
اگر آزمایش Covid-۱۹ شما مثبت باشد، لازم است ۱۴ روز به دور از تمامی اعضای خانواده قرنطینه شوید. در صورتیکه تمایل به برقراری ارتباط با پزشک داشته باشید، میتوان با مشاوران ما تماس گرفته و از مشاوره مجانی تلفنی بهره مند شوید. استفاده از مشاوره پزشکی رایگان این امکان را به شما می دهد تا تمامی علایم خویش را با پزشک در میان گذاشته و با آگاهی بیشتر و خیالی آسوده نشانه های بیماری خویش را تحت نظر داشته باشید. اما قابل توجه است که در صورت مشاهده علایم شدید مانند تنگی نفس، درد یا فشار در قفسه سینه یا از دست دادن گفتار یا حرکت باید سریعاً با اورژانس تماس بگیرید چونکه بروز این علایم بدین معناست که بیمار باید به بیمارستان منتقل شود و تحت نظر پزشکان قرار گیرد.
* آیا تست آزمایش آنلاین ایمن و مطمئن است؟
کاملاً. سلامتی شما اولویت اصلی تیم ما است. بدین خاطر، تمامی نمونه گیری ها نمونه گیری در منزل مطابق رهنمودها و اقدامات تائید شده از سوی مقامات و مراکز بهداشت صورت می گیرند. علاوه بر این، آزمایشگاه مدنظر دارای گواهینامه بهداشتی است و کلیه تجهیزات بهداشتی هستند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1400/02/12
14:37:40
5.0 / 5
1547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
شاپ SHAAP