بهترین شركت ها برای كار در سال ۲۰۲۱

بهترین شركت ها برای كار در سال ۲۰۲۱

به گزارش شاپ Fortune برای انتخاب ۱۰۰ شرکت برتر برای کار در سال ۲۰۲۱ بعنوان یک مکان عالی برای کار (Great Place to Work) بیشتر از نیم میلیون کارمند را در مورد موضوع هایی همچون اینکه شرکت در مواقع بحران چقدر قابل اعتماد، دلسوز و منصفانه است و هم در مورد قرارداد سلامت جسمی، عاطفی و مالی کارکنان و میزان تاثیرگذاری شرکت بر جامعه، مورد بررسی قرار داد.به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، روزنامه «دنیای اقتصاد» در ادامه نوشت: در این بررسی تفاوت تجارب کارمندان بسته به نقش شغلی، جنسیت، نژاد / قومیت، وضعیت حقوق و دستمزد و سایر خصوصیت ها مورد توجه قرار گرفت تا اطمینان حاصل شود که شرکت یک محل کار عالی برای همه بوجود می آورد. ضمن آنکه ۶۰ درصد از امتیازات هر شرکت برپایه بازخورد محرمانه کارکنان بوده و ۴۰ درصد باقی مانده برپایه برنامه هایی است که هر شرکتی برای پشتیبانی از مردم و جوامع خود در واکنش به همه گیری ویروس کرونا بوجود آورده است.

در ادامه با برترین شرکت ها و آنچه کارکنان در مورد آنها می گویند، بیشتر آشنا می شویم:

Cisco

زمینه فعالیت: فناوری اطلاعات

۹۷ درصد کارکنان می گویند که این شرکت مکانی عالی برای کارکردن است.

درباره شرکت: هدف Cisco تأمین آینده ای فراگیر برای همه است. ما به قدرت فناوری و آنچه برای جوامع، مشاغل و دولت های ما در سرتاسر جهان امکان پذیر است، اعتقاد داریم.

فرهنگ شرکت Cisco برپایه تجربه کارکنان آن: ۹۸ درصد، زمانی که احتیاج به مرخصی دارم، قادر به مرخصی گرفتن هستم. ۹۸ درصد، افتخار می کنم که به دیگران می گویم اینجا کار می کنم. ۹۷ درصد، هنگام پیوستن به شرکت، احساس خوشایندی داریم. ۹۷ درصد، مدیریت در فعالیتهای تجاری خود صادق و اخلاقی است. ۹۷ درصد، وقتی به آنچه انجام می دهیم نگاه می کنم، احساس غرور می کنم.

- چرا در Cisco کار کنیم؟

ببینید کارمندان درباره آنچه Cisco را به یک محل کار عالی تبدیل می کند چه می گویند. این کلمات از نظرات کارمندان طی یک نظرسنجی گرفته شده است:

مردم، تیم، رهبری، فرهنگ، احساس، خانواده، زندگی، منعطف بودن، عشق، سلامتی، راستی، مشتریان، درستی، برتری، تمرکز، انجمن، غرور، جدید، بخشنده، منحصربه فرد، راهنما، حیرت آور و...

آنچه کارمندان Cisco می گویند: توجهی که تیم اجرایی به سلامت و رفاه جامعه پیرامون دارند، فوق العاده است. رهبری شرکت تلاش می کند تا مطمئن شود که شرکت عضوی فعال در جوامعی است که در آن فعالیت می نماییم و سریعا منابع را برای پشتیبانی از صدمه پذیرترین افراد اختصاص می دهیم. من همینطور از تمرکز مدیرعامل در مسائل عدالت اجتماعی، بخصوص مواردی که از جامعه سیاه پوستان حمایت می کنند، احساس شادمانی می کنم. پیش از اینکه این کار مرسوم شود، وی گوش شنوا داشت و اقدامات استراتژیک و مفهوم دار معتبری را انجام می داد.

Salesforce

زمینه فعالیت: فناوری اطلاعات

۹۵ درصد کارکنان می گویند که این شرکت مکانی عالی برای کارکردن است.

درباره شرکت: ما با ارزش های خود (اعتماد، موفقیت مشتری، نوآوری و برابری) پیشرو هستیم. ما به همراه مشتریان و شرکای خود، کسب و کار، حرفه و دنیای خویش را متحول می نماییم.

فرهنگ شرکت Salesforce برپایه تجربه کارکنان آن: ۹۸ درصد، من احساس خوبی دارم درمورد راه هایی که ما برای کمک به جامعه داریم. ۹۷ درصد، افتخار می کنم که به دیگران می گویم اینجا کار می کنم. ۹۷ درصد، هنگام پیوستن به شرکت، احساس خوشایندی داریم. ۹۶ درصد، مدیریت در فعالیتهای تجاری خود صادق و اخلاقی است. ۹۵ درصد، به من منابع و تجهیزات لازم برای انجام کارم را می دهند.

- چرا در Salesforce کار کنیم؟

ببینید کارمندان درباره آنچه Salesforce را به یک محل کار عالی تبدیل می کند، چه می گویند. این کلمات از نظرات کارمندان طی یک نظرسنجی گرفته شده است: مردم، تیم، رهبری، فرهنگ، فواید، همه گیری، بخشنده، تمرکز، مشتریان، کرونا، اعتماد، احساس، حمایت، برتری، مدل، ارزش ها، برابری، مراقبت، حیرت آور و...

آنچه کارمندان Salesforce می گویند: طی این همه گیری، شرکت ما چهره واقعی خویش را نشان داده است. آنچه تیم اجرایی برای جوامع ما و کشور ما انجام داده، بسیار برجسته است و این سبب می شود که من هر روز بسیار سپاسگزار باشم. در واقع، یکی از کارمندان از تیم اجرایی ما پرسید که آیا آنها می توانند مقدار زیادی تجهیزات حفاظت فردی (۱ PPE) را برای فراهم کردن سلامتی به یک قبیله بومی آمریکا ارسال نمایند و تنها چند روز بعد، آنها این کار را کردند.

Hilton

زمینه فعالیت: هتلداری

۹۶ درصد کارکنان می گویند که این شرکت مکان عالی برای کارکردن است.

درباره شرکت: هیلتون یک شرکت هتلداری و میهمان پذیری جهانی پیشرو است و دارای ۱۸ نمونه نام تجاری جهانی است که بیشتر از ۶۳۰۰ هتل با نزدیک به یک میلیون اتاق در ۱۱۸ کشور دارد.

فرهنگ شرکت در Hilton برپایه تجربه کارکنان آن: ۹۹ درصد، هنگام پیوستن به شرکت، احساس خوشایندی داریم. ۹۸ درصد، افتخار می کنم که به دیگران می گویم اینجا کار می کنم. ۹۷ درصد، مدیریت در اداره فعالیتهای تجاری خود صلاحیت دارد. ۹۷ درصد، مدیریت به افراد اعتماد دارد که بدون نظارت، کار را به خوبی انجام می دهند. ۹۷ درصد، مدیریت در فعالیتهای تجاری خود صادق و اخلاقی است.

- چرا در Hilton کار کنیم؟

ببینید کارمندان درباره آنچه Hilton را به یک محل کار عالی تبدیل می کند چه می گویند. این کلمات از نظرات کارمندان طی یک نظرسنجی گرفته شده است: تیم، اعضا، مردم، احساس، فرهنگ، فواید، رهبران، اعتماد، تعادل، عشق، کارکردن، هتل، حیرت آور، بخشنده، توانا، اصل، حرفه، مراقب، اعتماد، مفهوم، متفاوت، همکاری، ایمان، برنامه، قدردانی، میهمان نوازی، حمایت، راستی، مسافرت رفتن، فرصت، رشد و...

آنچه کارمندان Hilton می گویند: من می توانم خیلی از مزایای منحصربه فرد عرضه شده توسط هیلتون را ذکر کنم اما سال جاری واقعا مشخص شد که چرا هیلتون چنین مکان ویژه ای است. در این سال که صنعت ما ضربه بی سابقه ای از بیماری همه گیر کرونا خورد، ما مجبور شدیم درمورد مرخصی دادن تصمیمات سختی بگیریم یا اجازه دهیم بعضی از اعضای تیم، ما را رها کنند. همه اقدامات با خوش رویی، عزت و عطوفت فوق العاده ای همراه بود. تمام تصمیمات برای کمک به افراد در بحران به همان اندازه انجام سایر امور در سالهای قبل مهم بود و همه در جهت همدلی و حمایت بود. هر شرکتی می تواند در سالهای خوب، خوب باشد؛ اما شرکتهای بزرگی مانند هیلتون نشان می دهند که چگونه عظمت خویش را در بحران داشته باشند و خوب بمانند.

Wegmans Food Markets، Inc

زمینه فعالیت: خرده فروشی

۹۳ درصد کارکنان می گویند که این شرکت مکانی عالی برای کارکردن است.

درباره شرکت: ما یک شرکت خانوادگی مأموریت محور، مبتنی بر ارزش ها هستیم که به مردم کمک می نماید تا از راه غذا زندگی سالم و بهتری داشته باشند. افراد آگاه و دلسوز ما تجربه ای گرم و دلپذیر را در ۱۰۴ مکان ایجاد می کنند و کمک آنلاین برای برنامه ریزی و تحویل غذا عرضه می دهند.

فرهنگ شرکت در Wegmans Food Markets، Inc برپایه تجربه کارکنان آن: ۹۸ درصد، مشتریان ما خدماتی را که عرضه می دهیم «عالی» ارزیابی می کنند. ۹۷ درصد، هنگام پیوستن به شرکت، احساس خوشایندی داریم. ۹۶ درصد، منابع و تجهیزات لازم را برای انجام کار خود به من می دهند. ۹۵ درصد، درمورد راه هایی که ما برای کمک به جامعه داریم، احساس خوبی دارم. ۹۴ درصد، مدیریت در فعالیتهای تجاری خود صادق و اخلاقی است.

- چرا در Wegmans Food Markets، Inc کار کنیم؟

ببینید کارمندان درباره آنچه Wegmans Food Markets، Inc را به یک محل کار عالی تبدیل می کند، چه می گویند. این کلمات از نظرات کارمندان طی یک نظرسنجی گرفته شده است: خانواده، مردم، احساس، همه کس، محل کار، مراقبت، کمک، درک، کار، انجمن، مشتریان، فواید، فروشگاه، زمان، فرصت ها، تیم، مراقب، همکاران، منحصربه فرد، حمایت، شغل، زندگی، مزایا، جدید و...

آنچه کارمندان Wegmans Food Markets، Inc می گویند: چیزی که سبب می شود Wegmans یک مکان عالی برای کارکردن باشد، کارکنانی هستند که مایل به کمک به مشتریان و جوامع ما هستند؛ بخصوص در طول بیماری همه گیر که همه ما مجبور شدیم دور هم جمع شویم و تلاش بیشتری برای کمک به مشتریان و جوامعی که به آنها خدمت می نماییم داشته باشیم. فقط کارمندان، قفسه ها را تمیز نمی کردند، بلکه اطراف فروشگاه و بخش های دیگر را هم نظافت و ضدعفونی می کردند. این تلفیقی از مواردی بود که به ما کمک کرد تا از این بیماری همه گیر عبور نماییم و این کار را تا زمان نامشخص هم ادامه خواهیم داد. من همینطور از امکان گرفتن مرخصی برای محافظت در مقابل کووید-۱۹ بسیار سپاسگزارم چونکه درمورد خطر مبتلا شدن بسیار نگران بودم برای آنکه در خانه من پدر و مادر مسن دارم که می توانند در معرض خطر باشند. متشکریم که تلاش خویش را برای حفظ امنیت ما طی همه گیری انجام دادید.

Rocket Companies

زمینه فعالیت: خدمات مالی و بیمه

۹۵ درصد کارکنان می گویند که این شرکت مکانی عالی برای کارکردن است.

درباره شرکت: بزرگ ترین عرضه کننده وام مسکن در سطح کشور، با وسواس خود در زمینه تجربه مشتری مبتنی بر دیجیتال که از اواخر سال ۲۰۱۵، نخستین تجربه رهن کاملا دیجیتالی را معرفی نمود.

فرهنگ شرکت در Rocket Companies برپایه تجربه کارکنان آن: ۹۸ درصد، هنگام پیوستن به شرکت، احساس خوشایندی داریم. ۹۷ درصد، من احساس خوبی دارم درمورد راه هایی که ما برای کمک به جامعه داریم. ۹۶ درصد، منابع و تجهیزات لازم را برای انجام کار خود به من می دهند. ۹۶ درصد، امکانات ما به یک محیط کار خوب کمک می نماید. ۹۵ درصد، مدیریت در اداره فعالیتهای تجاری خود صلاحیت دارد.

- چرا در Rocket Companies کار کنیم؟

ببینید کارمندان درباره آنچه Rocket Companies را به یک محل کار عالی تبدیل می کند، چه می گویند. این کلمات از نظرات کارمندان طی یک نظرسنجی گرفته شده است: فرهنگ، تیم، اعضا، مردم، وام ها، محل کار، منافع، سرعت بخشیدن، عشق، مصرف کننده ها، خانواده، شوخی، توانایی، منحصربه فرد، فرصت ها، تنوع، کسب و کار، شغل و...

آنچه کارمندان Rocket Companies می گویند: قسمت منحصر به فرد در مورد حضور در این شرکت میزان پشتیبانی از ما در اینجا است. این شرکت به جای اخراج کردن ما از کار یا مجبورکردن به کار خود در طول بیماری همه گیر در محل کار، همه ما را با تجهیزات به خانه فرستاد تا بتوانیم از خانه کار نماییم و شغل خویش را حفظ نماییم. مدیر من همیشه وقتی به او احتیاج دارم بسیار کمک کننده است، پشتیبانی تیم من هم تعجب آور است. باآنکه من با کار در خانه چیزهای زیادی آموخته ام؛ اما احساس می کنم حتی بدون اینکه اعضای تیمم از نظر فیزیکی در کنارم باشند، کاملا حمایت می شوم.

منبع:

1400/02/03
12:58:58
5.0 / 5
1271
تگهای خبر: ارز , بیماری , خدمات , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP