لبیك گروه سایپا به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب؛

سایپا با رفع موانع، جهش تولید را ادامه می دهد

سایپا با رفع موانع، جهش تولید را ادامه می دهد

شاپ: گروه صنعتی سایپا همزمان با انتشار پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب، به این پیام، لبیک گفته و و آمادگی این گروه خودروسازی را برای ادامه حرکت جهادی با اهتمام به رفع موانع تولید اعلام نمود.به گزارش تجاری مهر به نقل از سایپانیوز، همزمان با فرارسیدن سال ۱۴۰۰ و نامگذاری آن بعنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پیامی ضمن تبریک سال نو به هموطنان، به پیام رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و آمادگی این گروه خودروسازی را برای ادامه حرکت جهادی در راه دو سال قبل بعد از تحقق «رونق تولید» و «جهش تولید» و ادامه آن با اهتمام به موضوع بسیار مهم «رفع موانع تولید» اعلام نمود.
متن کامل پیام سیدجواد سلیمانی به شرح زیر است:
سال ۱۳۹۹ بعنوان یکی از سخت ترین و بی سابقه ترین سالهای تاریخ صنعت و اقتصاد کشور خصوصاً در بخش تولید خودرو، با همه تجربیات خاص و پیچیده ناشی از تحریم و کرونا، سپری شد و جوانان متخصص، غیور و متعهدِ شاغل در صنعت خودرو و گروه سایپا، با رقم زدن جلوه جدیدی از توانمندی و خودباوری ملی، شگفتی و خشم ِ تحریم کنندگانِ ملت بزرگ ایران را برانگیختند و با تلاش و همت جهادی خود ضمن حفظ روند تولید و افزایش آن، با خروج خودرو های با تکنولوژی قدیمی، تولید و عرضه محصولات جدید، به روز و مدرنی را شروع کردند که طلیعه تولد «سایپای نوین» در سال آینده را به رخ می کشید.
در سالی که گذشت، اهتمام جدی و اصلی مدیران سایپا بر تحقق اهداف حفظ جریان تولید و جهش آن قرار داشت تا حرکت این مجموعه صنعتی با راهبردها و منویات رهبر معظم انقلاب پیوند خورده و برمبنای سفارش ها و رهنمودهای معظم له، نقش صحیح خودرا در عرصه صنعت کشور ایفا کند.
همچنین با راهبری دولت و حمایت، پشتیبانی و برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با وجود وجود سخت ترین و مستحکم ترین موانع ایجادشده از طرف دشمنان ملت ایران، اقداماتی ماندگار و فراموش نشدنی در گروه خودروسازی سایپا رقم خورد که هر یک به تنهایی جلوه ای ویژه از توان و ظرفیت جوانان ایرانی در بی اثر ساختن تحریم ها شمرده می شود.
حفظ رونق تولید و افزایش تولید خودرو نسبت به سالهای گذشته با وجود محدودیت های ناشی از تحریم و کرونا، اقدام تاریخی برای توقف تولید پراید، شروع تولید انبوه و عرضه سه محصول جدید «شاهین»، «ساینا. اس» و «کوییک. اس»، معرفی خودرو «آریا» بعنوان یک محصول کاملاً متفاوت و جدید در تاریخ صنعت خودرو ایران، برنامه عرضه ۱۰ محصول جدید در سه سال آینده، استقرار نظام جدید کیفیت و ارتقا سطح کیفی تمامی محصولات، تداوم پویش بومی سازی قطعات با همکاری نیروهای مسلح و مشارکت شرکت های دانش بنیان، کاهش حجم تعهدات معوق و به روزرسانی تحویل خودرو های مشتریان، اطلاع رسانی مستمر و شفافیت و پاسخگویی در عرصه رسانه و ارتباط با مخاطبان و نیز چندین دستاورد مهم دیگر در حوزه مالی و اداری، کارنامه گروه سایپا را در سال ۹۹ پربار و ماندگار کرد.
نامگذاری سال ۱۴۰۰ از طرف رهبر معظم انقلاب به نام سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"، نشان دهنده آنست که نگاه به جریان تولید ملی در کشور، به درستی و به شکلی اصولی همچنان راهبرد اصلی در راه توسعه شمرده می شود و راهکار رشد و پیشرفت اقتصادی جامعه از طرف رهبر معظم انقلاب، کسب جایگاه ممتاز در حوزه تولید کالای باکیفیت ایرانی با تاکید بر امکانات موجود در کشور و قابلیت حضور رقابتی در بازارهای مختلف داخلی و بین المللی است؛ بی شک چنین نگاهی حاکی از مسئولیت مهم و جایگاه بی بدیل فعالان، دست اندرکاران، مدیران و کارکنان عرصه تولید کشور و در رأس آن صنعت خودرو بعنوان یک صنعت پیشرو و بنیادین در کشور است تا با نقش آفرینی بموقع و دلسوزانه، به وظیفه خود عمل کنند.
گروه خودروسازی سایپا همان گونه که در دو سال قبل موفق به تحقق دو رویکرد «رونق تولید» و «جهش تولید» شد، از بدو ورود به سال ۱۴۰۰، از تمام تجربیات و ظرفیت های خود استفاده خواهدنمود تا مسیر تولید را پشتیبانی کرده و موانع موجود را بطور کامل از سر راه خود بردارد.
بی شک در این راه لازم است که همه ارکان مختلف کشور نیز دست به دست هم داده تا اهداف کلان منطبق با شعار سال ۱۴۰۰ را رقم بزنند.
در اختتام اینجانب بعنوان عضوی از خانواده بزرگ تولید و صنعت ایران، ضمن عرض تبریک نوروز ۱۴۰۰ و سال نو، آمادگی گروه سایپا را برای ادامه حرکت استوار در راه پرافتخار شکوفایی و بلوغ تولید ملی در دورانِ «سایپای نوین» اعلام نموده و توفیق بیش از پیش همه هموطنان گرانقدر خصوصاً مدافعان سلامت را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
سیدجواد سلیمانی
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا


منبع:

1400/01/02
01:11:45
5.0 / 5
1447
تگهای خبر: بازار , تولید , سلامت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP