افتتاح موسسه خیریه آبرسانی الف ب توسط شودر

افتتاح موسسه خیریه آبرسانی الف ب توسط شودر

شاپ: شیرآلات بهداشتی شودر اواخر سال قبل و در تولد 28 سالگی برند خود از طرحی برای تسهیل دسترسی به آب سالم با شیرآلات شودر برای 28 نقطه ی کمتر بهره مند کشور پرده برداشت.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، مراسمی با حضور مدیران شرکت شودر، مسئولین سازمان نظام مهندسی و خبرنگاران و اصحاب رسانه ۱۲ اسفند ۹۹ برگزار شد؛ در خلال این مراسم گزارش کاملی از اقدامات انجام شده و تکمیل این پروژه توسط مهندس ابوالفضل حمیدی مدیر اجرائی این طرح ارائه شد.
مهندس حمیدی در گزارش خود اشاره کرد: ما با هدف تعویض شیرآلات بهداشتی به این نقاط می رفتیم ولی وقتی می دیدیم نیاز به تعمیرات بیشتری وجود دارد با هماهنگی با مدیریت شرکت اهتمام می کردیم تا حدی که نیازهای بهداشتی رفع گردد اقدامات لازم را انجام دهیم. برخی از مدارس حتی آبخوری نداشتند و کودکان مجبور بودند از خدمات بهداشتی برای شرب آب استفاده کنند که لطف الهی و نظر مساعد مدیران شودر توانستیم در بعضی مدارس آبخوری بسازیم، کاشی های خدمات بهداشتی را تعویض و نوسازی نماییم، رنگ آمیزی و سنگ کاری سرویس ها در بعضی نقاط انجام شد و آبدارخانه ها نوسازی شدند.
مهندس حمیدی اضافه کرد: در ضمن کار در این پروژه زیبایی های بسیاری را مشاهده کردم، علاوه بر مدیران شرکت که شروع کننده ی این امر خیر بودند، از مصالح فروشی که فاکتور خرید ما را با نازل ترین قیمت ها محاسبه می کرد تا کارگری که حق الزحمه دریافت نمی کرد تا در این امر خیر مشارکت کند.
در این مراسم سمیه قره داغی قائم مقام مدیرعامل شودر گفت: شودر از ابتدا و عمیقاً اعتقاد داشته است از آنجایی که آب مهم ترین منبع حیات و نخستین نیاز هر انسانی برای زیستن است باید در حفظ و حراست از آن تلاش بسیار زیادی صورت گیرد. ما در شودر در طول سال قبل در قالب برنامه های مسئولیت اجتماعی به ۲۸ نقطه ی کمتر بهره مند در استان های اردبیل، کرمانشاه و سیستان و بلوچستان آبرسانی کردیم. علاوه بر این شودر در طول این زمان بیش از ۸۰۰۰ نفر از تکنسین های نصب شیرآلات بهداشتی را به رایگان آموزش داده است و به آنها گواهینامه های شودر سرویس ارائه کرده است. ما در ادامه ی این مسیر نیز اهتمام خواهیم داشت هم در امتداد آبرسانی به مناطق کمتر بهره مند هم در امتداد حفظ منابع باارزش آب اقدامات بیشتری انجام دهیم.

همچنین در این مراسم رضا قره داغی مدیرعامل شودر در ضمن سخنانی علاوه بر تشکر از همه افرادی که شودر را در راه به انجام رساندن این مهم یاری کردند از تصمیمات شودر برای ادامه این مسیر گفت.
قره داغی مدیرعامل شودر اشاره کرد: ما برای شناسایی این ۲۸ نقطه در شبکه های اجتماعی و رسانه های مختلف از مخاطبین خود خواستیم تیا مناطق کمتر بهره مند را به ما معرفی کنند و این کار به کمک دوستداران شودر به خوبی صورت گرفت. در این پروژه بیش ۵۰ نفر مستقیماً مشغول به فعالیت بودند و اجرای آن حدوداً یک سال به طول انجامید. ما در امتداد فرهنگ سازی برای کاهش مصرف آب و تصحیح عادات غلط مصرف کوشیدیم در حساب های شودر در شبکه های اجتماعی به تولید محتوای آموزنده بپردازیم که خوشبختانه مورد استقبال خوبی هم از جانب کاربران و مخاطبان شودر قرار گرفته است.
قره داغی همین طور از تاسیس بنیاد خیریه آبرسانی الف ب آگاهی داد و گفت این بنیاد خیریه اهتمام خواهد داشت مسیری را که سال قبل شروع کردیم با قدرت بیشتری ادامه دهد. همین طور وی از همه حاضرین در مراسم دعوت کرد سفیران بنیاد خیریه آبرسانی الف ب باشند و شودر را در این راه کمک کنند.
بعد از سخنان آقای مدیرعامل لوگوی خیریه الف ب رونمایی گردید و به امضای حاضرین رسید. در آخر نیز کیک تولد ۲۹ سالگی شودر توسط مدیران این شرکت بریده شد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/12/16
14:11:46
0.0 / 5
1193
تگهای خبر: آموزش , ارز , برند , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP