قدردانی گلدیران از پرستاران بیمارستان های سیرجان و قزوین

قدردانی گلدیران از پرستاران بیمارستان های سیرجان و قزوین

شاپ: برای قدردانی از زحمات بی دریغ پرستاران و به مناسبت روز پرستار، گلدیران در دو استان سیرجان و قزوین به 20 پرستار این دو استان به قید قرعه 20 ماشین لباسشویی جی پلاس هدیه کرد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، یکسالی است که اخبار کرونا در تمام رسانه ها به گوش می رسد و این میهمان ناخوانده اوقات ناخوشایندی را در بطن فعالیت هایمان به وجود آورده است. اما یک قشر فداکار در لابه لای همین اخبار و روزمرگی ها، با حضورشان نقطه قوت این روزهای سخت بوده اند. کادر درمان کشور با کوشش های شبانه روزی دوشادوش تمام سختی ها و پابه پای تمام مردم برای بهبود اوضاع، زندگی شان را وقف بیماران کرده اند.
برای قدردانی از زحمات بی دریغ پرستاران و به مناسبت روز پرستار، گلدیران در دو استان سیرجان و قزوین به ۲۰ پرستار این دو استان به قید قرعه ۲۰ ماشین لباسشویی جی پلاس هدیه کرد. این هدایا در شرایطی بود که امکان خرید تمام محصولات جی پلاس برای پرستاران این دو استان تا ۳۰ آذرماه ۹۹، با کدتخفیف ویژه فراهم شده بود.
مراسم قدردانی و اهدای جوایز در روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه، با حضور مدیران گلدیران و تعدادی از پرستاران در کارخانه کاسپین قزوین این شرکت اجرا شد.

انتخاب بیمارستان های سیرجان و قزوین باتوجه به فعالیت ‎های تولیدی گلدیران در این استانها، قسمتی از مسئولیت اجتماعی این شرکت در ادای دین به کادر درمان این دو استان بود.
کارخانه کاسپین قزوین با خطوط تولید ماشین لباسشویی و ظرفشویی جی پلاس با بیش از ۵۰ هزار مترمربع مساحت و بیش از ۳۰ هزار مترمربع زیر بنای تولیدی-اداری ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰ هزار دستگاه را در بالاترین سطح کیفی دارد.
کارخانه سیرجان کرمان با بیش از ۱۴ هکتار مساحت، ۷۰ هزار مترمربع زیربنای تولیدی -اداری شامل کارخانه های تولید تلویزیون، برد الکترونیکی، جارو برقی و یخچال فریزر، ظرفیت تولید ۶۰۰ هزار دستگاه تلویزیون و ۱۶۰ هزار دستگاه یخچال را در سال دارد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/11/28
20:59:36
0.0 / 5
1721
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP