طبری:

كنار هم بودن سیستم های بانكی و payment سبب هم افزایی می شود

كنار هم بودن سیستم های بانكی و payment سبب هم افزایی می شود

به گزارش شاپ مدیرعامل ایران کیش اظهار داشت: قرار گرفتن سیستم های بانکی در کنار سیستم های PAYMENT سبب هم افزایی می شود.به گزارش شاپ به نقل از مهر، پیمان طبری مدیرعامل ایران کیش با بیان این مطلب اظهار داشت: ایران کیش در حال ساخت یک «دی ان ای» خاص برای خود است، هم اکنون به سرویسهای بانکی توجه ویژه ای داریم. از همین رو شاهد سرویس ها و ارزش های افزوده بیشتری در این حوزه خواهیم بود. در همین راستا محصولات جدیدی در چارچوب ترکیب بانکی و"PAYMENT" ساخته شده که خبرهای آنرا یکی بعد از دیگری خواهید شنید. سرویس هایی رونمایی می شود که هم به صنعت PSP کمک خواهد نمود و هم بانک را منتفع می کند.
وی ضمن اشاره به بهینه سازی سوئیچ ایران کیش اظهار نمود: به وضوح سوئیچ ایران کیش در ماه های اخیر بهترین عملکرد را داشته است و این مورد را در آمارها از لحاظ کاهش خطای پذیرندگی شاهد می باشیم.
طبری اضافه کرد: در این زمان روی نرم افزار پات به صورت ویژه کار شده است، نسخه جدیدی را رونمایی خواهیم کرد که یک اتفاق جدید در صنعت اپلیکیشن موبایلی است. در این اپلیکیشن از ساختاری جذاب، منعطف و متغیر برپایه سلیقه و خواسته های استفاده کننده بهره برده شده است. نقاط قوت خیلی خوبی در نسخه جدید وجود دارد. بستری پیاده سازی شده است که ثمراتش را در سال آینده خواهیم دید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/11/09
12:28:33
0.0 / 5
1164
تگهای خبر: ارز , سیستم , صنعت , عمل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳